با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آوازخوانی

دانلود و خرید کتاب آوازخوانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آوازخوانی  نوشته  پاملیا فیلیپس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آوازخوانی

کتاب آوازخوانی دامیز اثر پاملیا فیلیپس یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه هنر موسیقی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

چه در آوازخواندن مبتدی باشید و چه حرفه‌ای، این کتاب راهنما دستورالعمل‌های قدم به قدم و نکته‌ها و تمرین‌ها و توصیه‌های مفیدی درباره‌ فوت‌وفن آواز خوانی، کشف محدوده‌ صدا، تقویت تکنیک‌ها، خواندن روی صحنه و حفظ سلامت صدا به شما می‌دهد. 

در این کتاب آوازخوانی دامیز، نکات ارزشمندی همچون تکنیک‌هایی برای افزایش محدوده‌ی صدا، کاتی برای غلبه بر ترس از صحنه، تمرین تلفظ، ایده‌هایی برای تنظیم برنامه‌ی تمرین، راهکارهایی برای بازیگری هنگام آوازخواندن، توصیه‌هایی برای یافتن معلم آواز و بهره‌بردن از درس‌ها و نکات کاربردی دیگری را فرا می‌گیرید.

خواندن کتاب آوازخوانی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به فراگیری آوازخوانی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۴۲-۳
تعداد صفحات۳۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۴۲-۳