با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اصول مذاکره اثر مایکل سی. دونالدسونoff

کتاب اصول مذاکره


سال انتشار۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها۱۲۰ صفحه

معرفی کتاب اصول مذاکره

کتاب اصول مذاکره نوشته مایکل دونالدسون و ترجمه فرشید قهرمانی، یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این اثر که درباره داشتن یک گفتگوی خوب و صحیح انجام شده است تلاش می‌کند تا اصول اصلی و اساسی مذاکره را به ما بیاموزد. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

مایکل دونالدسون هر آنچه را که لازم است برای داشتن یک مذاکره قوی بدانید به شما می‌گوید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا بدانید که چرا مذاکره را آغاز می‌کنیم و چطور می‌توانیم مذاکرات سخت، غیرحضوری و پیچیده را به بهترین نحو ممکن جلو ببریم. همچنین نکات و مطالبی را بیان می‌کند که در پیشبرد مذاکره و برنده شدن در آن سودمند است. 

کتاب اصول مذاکره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اصول مذاکره کتابی کاربردی برای همه است. با اینحال اگر در کارتان باید مرتبا مشغول مذاکره و گفتگو باشید، این کتاب یک گزینه عالی برای شما است. 

نظرات کاربران

امیرحسین
۱۴۰۱/۰۷/۲۳

چرا پی دی افه؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است