با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول مذاکره

دانلود و خرید کتاب اصول مذاکره

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول مذاکره  نوشته  مایکل سی. دونالدسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول مذاکره

کتاب اصول مذاکره نوشته مایکل دونالدسون و ترجمه فرشید قهرمانی، یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این اثر که درباره داشتن یک گفتگوی خوب و صحیح انجام شده است تلاش می‌کند تا اصول اصلی و اساسی مذاکره را به ما بیاموزد. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

مایکل دونالدسون هر آنچه را که لازم است برای داشتن یک مذاکره قوی بدانید به شما می‌گوید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا بدانید که چرا مذاکره را آغاز می‌کنیم و چطور می‌توانیم مذاکرات سخت، غیرحضوری و پیچیده را به بهترین نحو ممکن جلو ببریم. همچنین نکات و مطالبی را بیان می‌کند که در پیشبرد مذاکره و برنده شدن در آن سودمند است. 

کتاب اصول مذاکره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اصول مذاکره کتابی کاربردی برای همه است. با اینحال اگر در کارتان باید مرتبا مشغول مذاکره و گفتگو باشید، این کتاب یک گزینه عالی برای شما است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۸۷-۴
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۸۷-۴