با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حق ثبت اختراع، کپی رایت و علائم تجاری

دانلود و خرید کتاب حق ثبت اختراع، کپی رایت و علائم تجاری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حق ثبت اختراع، کپی رایت و علائم تجاری  نوشته  هنری چارمسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حق ثبت اختراع، کپی رایت و علائم تجاری

کتاب حق ثبت اختراع، کپی رایت و علائم تجاری دامیز اثر هنری چارمسون و جان بوچاکا یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش حقوق است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب حق ثبت اختراع، کپی رایت و علائم تجاری به شما کمک می‌کند بتوانید از حقوق مالکیت فکری‌تان دفاع کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند بدانید چطور از مطالب و برند شخصی‌تان حمایت کنید و از آن محافظت کنید. 

خواندن کتاب حق ثبت اختراع، کپی رایت و علائم تجاری دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به شناخت حقوق را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۹۴-۲
تعداد صفحات۴۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۹۴-۲