با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آلرژی

دانلود و خرید کتاب آلرژی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آلرژی  نوشته  ویلیام ای. برگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آلرژی

کتاب آلرژی اثری از ویلیام ای. برگر با ترجمه سارا کاظمی‌منش، یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب هر آنچه را که لازم است درباره آلرژی و حساسیت‌های مختلف بدانید به شما می‌گوید. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

در این کتاب درباره انواع داروهایی می‌خوانیم که به عنوان داروی ضد حساسیت شناخته می‌شوند. درباره حساسیت‌های غذایی، برنامه‌ریزی برای سفر کردن با وجود حساسیت، انجام آزمایش‌های حساسیت و تزریق‌های حساسیتی نیز مطالبی مفید و کاربردی وجود دارد. 

کتاب آلرژی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به مطالعات پزشکی پیشنهاد می‌کنیم. اگر دوست دارید درباره حساسیت‌هایتان و راه‌های کاهش و التیام آن بیشتر بدانید، خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۴۵-۴
تعداد صفحات۱۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۴۵-۴