با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب راه اندازی کسب و‌ کار شخصی اثر آدام تورن

دانلود و خرید کتاب راه اندازی کسب و‌ کار شخصی

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راه اندازی کسب و‌ کار شخصی  نوشته  آدام تورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راه اندازی کسب و‌ کار شخصی

کتاب راه اندازی کسب و‌ کار شخصی دامیز اثر آدام تورن یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش مهارت‌های کسب و کار برای کودکان و نوجوانان است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

اگر تا به حال بارها دلتان خواسته است کسب و کار خود را داشته باشید و به دنبال تحقق بخشیدن به رویاهایتان بروید این کتاب شما را همراهی می‌کند و راه‌های رسیدن به کسب و کار خودتان را در اختیارتان قرار می‌دهد. با این کتاب می‌توانید رویاهایتان را پیدا کنید. 

خواندن کتاب راه اندازی کسب و‌ کار شخصی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکانی که علاقه‌مند به اداره یک کسب و کار شخصی کوچک هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۸-۱
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۸-۱