با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنگ کنگ

دانلود و خرید کتاب هنگ کنگ

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنگ کنگ  نوشته  نیکو  زهادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هنگ کنگ

نیکو زهادی( -1345)، پژوهشگر است. در بخشی از این کتاب که درباره جاذبه‌های گردشگری کشور هنگ کنگ است پیرامون «خیابان ستارگان» می‌خوانیم: «این خیابان ادای احترامی به سنت‌های غنی فیلم‌سازی در هنگ‌کنگ است. با توجه به هیئت توریسم هنگ‌کنگ، خیابان ستارگان برای به رسمیت‌ شناختن صنعت فیلم هنگ‌کنگ در ارتقا صنعت توریسم و یکی از جاذبه‌های جهانی طراحی شده است. این جاذبه کمی بعد از پیاده راه محبوب مشاهیر هالیوود ایجاد شده است. در این خیابان شما علاوه بر آشنایی با مشاهیر صنعت فیلم‌سازی هنگ‌کنگ، کیوسک سوغات، مجسمه ستارگان، با چیزهای جالبی را از ۱۰۰ سال پیشینه این صنعت در این کشور خواهید آموخت. یکی از برجسته‌ترین چیزهایی که به مجموعه افزوده شده، مجسمه برنزی و ۲ متری معروف‌ترین بازیگر هنرهای رزمی جهان، بروس لی است، که در سال ۲۰۰۵ در شصت و پنجمین سالگرد تولد وی رونمایی شد.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
حسام
۱۳۹۵/۰۳/۲۸

پر از غلط املایی بازبینی نشده بی کیفیت بی مقدمه بدون ذره ای توضیح در باب پیشینه و تاریخ، بخش بندی جغرافیایی و ... . در کل تهدیر پول است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۳۱۵۹-۴-۹‬
دسته بندی
تعداد صفحات۹۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۳۱۵۹-۴-۹‬