با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کژراهه بی پایان

دانلود و خرید کتاب کژراهه بی پایان

تاملی در فرقه‌های انحرافی و مدعیان دروغین

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کژراهه بی پایان  نوشته  روح‌الله شاکری زواردهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کژراهه بی پایان

کتاب کژراهه بی پایان نوشته روح‌الله شاکری زواردهی است. کتاب کژراهه بی پایان را نشر معارف منتشر کرده است و  تاملی در فرقه‌های انحرافی و مدعیان دروغین است.

دفتر نشر معارف وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‏‌ها، در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد و در سال ۱۳۷۹ به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این انتشارات تلاش می‌کند از دریچه اسلام ناب به بازخوانى، بررسى، نقد و تولید اندیشه در عرصه‌هاى مختلف بپردازد.

از جمله این فعالیت‏‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان به چاپ بیش از ۱۱۰۰عنوان کتاب در زمینه دروس معارف اسلامى دانشگاه‌ها، اندیشه‏‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبرى، پرسش‌ها و پاسخ‌هاى دانشجویى، معارف قرآن و اهل‏ بیت (ع)، دین‌پژوهى، اخلاق و عرفان، انقلاب اسلامى و تاریخ معاصر، مسائل جهان اسلام، غرب‏‌شناسی، شبهات فکری و عقیدتی، مسایل تاریخی و فلسفی، علوم انسانی، مسائل تربیتى، زن، خانواده و نقد فمینیسم و… اشاره کرد.

نشر معارف اخیراً نیز گام‌‏هایی در حوزه ادبیات داستانی برداشته است. این انتشارات با راه ‏اندازی ۳۰ مرکز فروشگاهی با عنوان تجاری «پاتوق کتاب» و همچنین برگزاری ۱۲ دوره مسابقات کتابخوانی «پویش روشنا» در سطح ملی، توانسته است گام‏‌های مفید و موثری در توزیع و ترویج کتابخوانی کشور بردارد.

آنچه این روزها بیش از هرچیز دغدغه نسل انقلابی است آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین و معارف اسلام است، انتشارات در این زمینه پیشرو است و تلاش دارد پاسخی علمی و دینی برای تمام سوالات این نسل داشته باشد.

درباره کتاب کژراهه بی پایان

نویسنده در۱۰ فصل کتاب کژراهه بی پایان سعی کرده‌ است از یک طرف به ریشه‌های پیدایش بهائیت، یعنی شیخی‌گری و بابی‌گری بپردازد، و از طرف دیگر نقش کشورهای استعماری مثل روسیه، انگلیس، آمریکا و در نهایت صهیونیزم در این زمینه را بررسی کند. در بخش پایانی نیز مدعیان دروغینی که در حقیقت بسترسازان فرقه‌های انحرافی هستند، را مورد بررسی قرار گرفته است.

«علل پیدایش فرقه های انحرافی»، «اولین فرقه های انحرافی»، «شیخیه»، «بابیه»، «بهاییت»، «نقش استعمارگران در پیدایش و تکوین بهاییت»، «بررسی تاریخی بهاییت در دهه های اخیر»، «عوامل زمینه ساز در ادعای دروغین»، «فرقه های انحرافی چگونه عمل می کنند؟» و «معرفی مدعیان دروغین» عنوان‌های ۱۰ فصل این کتاب است.

خواندن کتاب کژراهه بی پایان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان علوم دینی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۴۱-۰۳۳-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۴۱-۰۳۳-۵