با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب محدودیت صفر اثر جو ویتالی

دانلود و خرید کتاب محدودیت صفر

روش اسرارآمیز بومیان هاوایی برای کسب ثروت، سلامتی، آرامش و بسیاری موارد دیگر

۳٫۸ از ۳۱ نظر
۳٫۸ از ۳۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب محدودیت صفر  نوشته  جو ویتالی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب محدودیت صفر

کتاب محدودیت صفر اثری از جو ویتالی و ایهالیا کالا هولن با ترجمه زهرا حسنی است. این کتاب روش اسرارآمیز بومیان هاوایی برای کسب ثروت، سلامتی، آرامش و بسیاری موارد دیگر را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. 

درباره کتاب محدودیت صفر

دنیای بیرونی که ما در آن زندگی می‌کنیم، بازتابی است از دنیای درونی که در ذهن خود ساخته‌ایم. برای رسیدن به آرامش و پذیرفتن آن، باید این مسئله را بپذیریم که ما مسئول تمام کارهایی هستیم که انجام می‌دهیم. 

ایهالیا کالا هولن و جو ویتالی در کتاب محدودیت صفر به ما کمک می‌کنند به این آرامش دست پیدا کنیم. آن هم به کمک یک روش جادویی که هو اوپونو پونو نام دارد. این روش، که برگرفته از خرد بومیان هاوایی است، به زبان ساده یعنی اصلاح و تصحیح غلط. افکار مان به وسیله خاطرات دردناک گذشته، آلوده می‌شوند. اما با کمک هو اوپونو پونو راهی برای آزاد کردن انرژی افکار و اشتباهات دردناکی پیدا می‌کنیم که منجر به عدم تعادل و بیماری می‌شوند.

اگر از خود می‌پرسید که اصلاح و تصحیح غلط چطور باعث می‌شود تا بتوانیم آرامش را به زندگی خود دعوت کنیم باید نگاهی به این کتاب بیندازید. این روش، درست همان روشی است که درمانگری به نام ایهالیا کالا هولن به کار می‌برد و به همین ترتیب، تغییرات وسیعی را در زندگی افراد به وجود آورده است. این تحول به این صورت اتفاق می‌افتدِ زمانی که ما بپذیریم خودمان مسئول هر رخدادی هستیم که در زندگی‌مان رخ می‌دهد، آرامش را به زندگی خود دعوت کردیم.

کتاب محدودیت صفر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب محدودیت صفر کتابی نیست که مخاطب خاصی داشته باشد. کتابی است برای همه. با اینحال اگر در تلاش هستید تا پای آرامش را به زندگی خود باز کنید، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره ایهالیا کالا هولن

ایهالیا کالا هولن (Haleakalā Hew Len) همان درمانگری است که با استفاده از این روش موفق شده است تا زندگی مردم بسیاری را در دنیا تغییر دهد. او چهار کتاب نوشته است که معروف‌ترین آن‌ها همین کتاب محدودیت صفر (Zero Limit) است. ویدیوهای او را هم می‌توانید از طریق وبسایت‌های مختلف تماشا کنید تا با روش کار و توع تفکر او آشنا شوید.

درباره جو ویتالی 

جوزف ویتالی یا جو ویتالی (Joseph Vitale) نویسنده، موسیقیدان، سخنران و معلم معنوی، ۱۲ دسامبر ۱۹۵۳در اوهایو متولد شد. او به دلیل حضورش در فیلم راز و همچنین نوشتن کتاب‌های عامل جذب و محدودیت صفر شناخته شده است.

جو ویتالی مدتی به عنوان یک بیخانمان در خیابان‌های دالاس زندگی کرد اما در همان دوران هم از اشتیاقش به مطالعه کتاب کم نشد. او در زمینه متافیزیک و تفکر مثبت مطالعه می‌کرد و همین‌ها هم زمینه‌ساز تغییرات بسیاری در او شدند. او در حال حاضر به همراه همسرش نریسا ادن در استین تگزاس زندگی می‌کند.

اولین کتابی که ویتالی نوشت، ذن و هنر نوشتن نام داشت. این اثر در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. او کتاب دیگری در زمینه کسب و کار دارد که نامش «هر دقیقه یک مشتری زاده می‌شود» است. سال ۲۰۰۵ سال شانس او بود. چراکه با نوشتن کتاب عامل جذب: ۵ قدم آسان برای خلق ثروت یا هر چیز دیگری از درون و بیرون، موفق شد عنوان نویسنده پرفروش‌ترین کتاب سال از از آن خود بکند.

بخش از کتاب محدودیت صفر

وقتی در وضعیت صفر قرار دارید، جایی که محدودیت صفر وجود دارد، نیازی به قصد کردن ندارید؛ زیرا به‌سادگی دریافت و عمل می‌کنید و معجزات رخ می‌دهند.

با این‌حال می‌توانید الهامات را متوقف کنید.

راندا می‌توانست به وسوسه ساخت فیلم نه بگوید. به‌نظر می‌رسد همان جایی که حق انتخاب به میان می‌آید. وقتی ایده انجام کاری به ذهن شما خطور می‌کند، خواه از الهامات قلبی سرچشمه گرفته باشد یا خاطرات، اگر از انگیزه آن آگاه باشید، می‌توانید انتخاب کنید که آن را انجام دهید یا ندهید.

به گفته جفری شوارتز در کتاب قدرتمندش به نام «ذهن و مغز»، میل خودآگاه شما، یعنی همان قدرت انتخاب شما می‌تواند انگیزه‌ای را که در ضمیر ناخودآگاه شما شروع شده است، نپذیرد؛ به عبارت دیگر، امکان دارد انگیزه برداشتن این کتاب را داشته باشید، اما اگر بخواهید می‌توانید بر این انگیزه غلبه کنید. این همان اختیار است که شوارتز آن را «اختیار نداشتن» تعبیر می‌کند.

او می‌نویسد: «سال‌ها بعد لیبت این ایده را پذیرفت که اختیار برای افکاری که در مغز طغیان می‌کنند حکم نگهبان را دارد؛ ولی چندان به پیامدهای اخلاقی آن توجه نداشت.»

ویلیام جیمز، روان‌شناس افسانه‌ای، بر این باور بود که اختیار بعد از ایجاد انگیزه برای انجام کار و قبل از انجام آن به وقوع می‌پیوندد. دوباره حق انتخاب دارید و می‌توانید بله یا خیر بگویید. برای دیدن این انتخاب به ذهنی کاملاً آگاه نیاز دارید. آنچه دکتر هولن به من می‌آموخت، پاک‌سازی تمام افکار بود، خواه این افکار از الهام قلبی یا خاطره سرچشمه گرفته باشند، بنابراین در این لحظه بهتر می‌توانستم انتخاب کنم که چه‌چیز درست است.

کم‌کم فهمیدم وزنم کاهش یافته است؛ زیرا تصمیم گرفتم از خاطره یا عادتی که باعث می‌شود بیشتر غذا بخورم و کمتر ورزش کنم، پیروی نکنم. تصمیم گرفتم از انگیزه‌های بیهوده صرف‌نظر کنم که به توانایی‌ام در حق انتخاب یا انتخاب نکردن لطمه وارد می‌کرد؛ به عبارت دیگر، میل من به پرخوری، خاطره بود، نه یک الهام قلبی؛ براساس برنامه بود و از روح الهی سرچشمه نمی‌گرفت. برنامه را نادیده می‌گرفتم یا با آن مقابله می‌کردم. آنچه از حرف‌های دکتر هولن برداشت کردم این است که به برنامه عشق بورزید تا زمانی که کاملاً انجام شود و فقط روح الهی باقی بماند.

هنوز کاملاً این موضوع را درک نمی‌کردم؛ اما با جان و دل گوش می‌کردم تا مبادا از مطلبی غافل شوم؛ زیرا موضوعی کاملاً جدید بود. نمی‌دانستم بعد از این چه‌چیز در انتظار من است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
saba
۱۴۰۰/۰۸/۲۱

چرا طاقچه بی نهایت نداره

کاربر ۱۵۵۶۵۰۷
۱۴۰۰/۰۸/۰۸

طاقچه بی نهایت لطفا

Roya Parvin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷

یک کتاب فوق العاده کاربردی؛ ساده و در عین حال عمیق؛ منطبق بر معنویات عملی و عمیق مولانا و نیل دونالد والش و سایر بزرگان..

shaghayegh
۱۴۰۰/۱۰/۱۳

بهترین کتابی که خوندم.واقعا بدرد بخوره ازش تکنیک هاش استفاده کردم بی‌نظیر بود

مهدی
۱۴۰۱/۰۱/۱۹

بسیار عالیه

M.T
۱۴۰۱/۰۲/۰۹

ظاهر کتاب بسیار زیباست به طوریکه با خود فکر میکنید راز اصلی زندگی و جام مخفی آرامش درونی را پیدا کردید آن هم با تکرار جملاتی ساده و در نهایت این روند پوچ با ظاهری شیرین به طوری ادامه‌ خواهد

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
تمام برنامه‌های خودیاری و هدف‌گذاری در یک نقطه مشخص با شکست روبه‌رو می‌شوند. آنها در برابر این واقعیت نگران‌کننده قرار می‌گیرند که اگر فردی آمادگی دستیابی به هدف را نداشته باشد، نمی‌تواند انرژی لازم را برای تجلی آن فراهم آورد. تسلیم می‌شوند. همه ما این را تجربه کرده‌ایم، از اول ماه برنامه‌ریزی می‌کنیم و سپس روز دوم همه‌چیز را فراموش می‌کنیم؛ اما وضعیت عمیق‌تری وجود دارد که با این میل آگاهانه همسو نیست.
M.M
کتر ایهالیاکالا هولن به مدت چهار دهه درگیر برنامه حل مشکلات و رهایی از استرس بوده است. او سه سال را به عنوان مشاور روان‌شناس بالینی در بیمارستان دولتی هاوایی گذرانده است. وی در طول سال‌ها با هزاران نفر کار کرده است؛ از جمله گروه‌هایی در سازمان ملل متحد، یونسکو (سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل). کنفرانس بین‌المللی وحدت انسانی درباره صلح جهانی، کنفرانس جهانی صلح، کنفرانس طب سنتی هند، شفادهندگان صلح در اروپا و انجمن معلمان ایالتی هاوایی. او از سال ۱۹۸۳ روش امروزی هواوپونوپونو را در سراسر جهان تدریس کرده است. او سه بار با مورنا نالاماکو سیمئونا (عارف لاپائو) این روش را در سازمان ملل ارائه داد که برای خلق روش امروزی هواوپونوپونو در سال ۱۹۸۳ گنج زنده هاوایی لقب گرفت.
کاربر ۴۳۱۳۵۴۰
تمام برنامه‌های خودیاری و هدف‌گذاری در یک نقطه مشخص با شکست روبه‌رو می‌شوند. آنها در برابر این واقعیت نگران‌کننده قرار می‌گیرند که اگر فردی آمادگی دستیابی به هدف را نداشته باشد، نمی‌تواند انرژی لازم را برای تجلی آن فراهم آورد. تسلیم می‌شوند. همه ما این را تجربه کرده‌ایم، از اول ماه برنامه‌ریزی می‌کنیم و سپس روز دوم همه‌چیز را فراموش می‌کنیم؛ اما وضعیت عمیق‌تری وجود دارد که با این میل آگاهانه همسو نیست.
M.M

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۶۶-۳
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۶۶-۳