با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سیاره فارکس

دانلود و خرید کتاب سیاره فارکس

معامله ارز در عصر دیجیتال

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سیاره فارکس  نوشته  آبه کوفناس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سیاره فارکس

کتاب سیاره فارکس نوشته آبه کوفناس است که با ترجمه ناصر ابراهیمی و مریم کریمی کندوله و صلاح ابراهیمی منتشر شده است. کتاب سیاره فارکس اطلاعاتی درباره معامله ارز در عصر دیجیتال دارد.

درباره کتاب سیاره فارکس

در حالی که تحلیل تکنیکال شامل چینش نمودارها برای شناسایی الگوها یا روندها است، تحلیل بنیادی شامل چینش گزارش‌ها، داده‌های اقتصادی، عناوین خبری و پیگیری احساسات معامله‌گران در بازار است. به عبارت دیگر، تحلیل بنیادی راهی برای مشاهده بازار فارکس از طریق تجزیه و تحلیل نیروهای بنیادی اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است که ممکن است بر قیمت ارز تأثیر بگذارند. کتاب حاضر با دیدی بنیادی به معاملات در بازار فارکس می‌پردازد که تا حد زیادی در سیستم‌های معامله‌گری به ویژه در ایران مورد غفلت واقع شده است. خواننده با مطالعه این کتاب می‌تواند دیدی روشن نسبت تحلیل بنیادی در بازار جفت ارزها کسب کند. مخاطبان این کتاب نیز علاقه‌مندان به مطالعه در زمینه سرمایه‌گذاری در بازار جفت ارزها و همچنین ارزهای رمزنگاری شده هستند. این کتاب در ۸ فصل تنظیم شده است.

 در فصل اول ضمن مروری بر تحلیل تکنیکال در فارکس، محدودیت‌ها و کاستی‌های تحلیل تکنیکال بحث شده است. در فصل دوم کتاب نیز مجموعه نیروهای بنیادی اصلی در بازار فارکس و همچنین پیچیدگی‌های مربوط به آن مرور شده است. در فصل سوم کتاب نیز مروری بر نقش بانک‌های مرکزی در تحلیل بنیادی از بازار فارکس ارائه شده است. در فصل چهارم به رمزگشایی صورت‌ها و بیانیه‌های بانک‌های مرکزی و چشم‌انداز بازار براساس این بیانیه‌ها پرداخته شده است. فصل پنجم کتاب نیز به مفهوم احساسات در بازار فارکس و تجسم احساسات و نقش آن در معامله‌گری مرور شده است. در فصل ششم کتاب نیز مفهوم سیگنال و تفکیک آن از نویزها بحث شده است. فصل هفتم کتاب نیز به کاربرد تحلیل بنیادی در بازار ارزهای رمزنگاری شده پرداخته است. فصل پایانی کتاب نیز آینده معاملات فارکس، الگوریتم‌ها، ربات‌ها و هشدارها در زمینه آینده معامله‌گری در بازار فارکس را مورد بحث و بررسی قرار داده است. در هر فصل کتاب برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در آن زمینه وب‌سایت‌های کاربردی بسیار خوبی معرفی شده است که خواننده می‌تواند به آن مراجعه کند.

در دنیای سریع پرشتاب رویدادهای ژئوپلیتیک امروزی، خرید و فروش ارز نیاز به نظارت و جذب مقدار زیادی از داده‌ها دارد. در دهه‌های اخیر، دانش لازم برای ارزیابی شرایط بازار به متغیرهای کم‌تری بستگی داشت و معاملات فارکس کم‌تر تحت تأثیر رویدادهای جهانی قرار داشت. جهانی‌سازی ارتباطات از طریق اینترنت، امکان انتقال فوری داده‌ها، نویزها و احساسات را فراهم می‌کند. اکنون تفکیک سیگنال از نویز دشوارتر از همیشه است. زمانی فیلترهای قیمت به تنهایی کافی بودند؛ امروزه فیلتر رویدادها و فیلترهای احساسی ضروری هستند. بازارها، سیستم‌های باز هستند و تقریباً پیچیدگی غیرقابل کاهشی دارند. معامله‌گر ارز، در جذب داده‌های جهانی، محدودتر از هر زمان دیگری است. مطمئناً استفاده از سیستم‌هایی برای کمک به معاملات انسانی، آینده معامله‌گری است. در حقیقت، بسیاری از مراجع به این واقعیت اشاره دارند که ۷۰ درصد از کل معاملات الگوریتمی است. تأیید بیشتر سقوط معامله‌گر، خوانش فرصت‌های شغلی در زمینه فارکس است. رجوع به مهارت‌های برنامه نویسی و تجربه مهندسی مالی برتری ایجاد می‌کند.

خواندن کتاب سیاره فارکس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که ی‌خواهند در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت کنند پسیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹-۴۱۵-۸
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹-۴۱۵-۸