با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جایزه تابستانی اثر رضا وحید

دانلود و خرید کتاب جایزه تابستانی

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جایزه تابستانی  نوشته  رضا وحید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جایزه تابستانی

کتاب جایزه تابستانی نوشته رضا وحید است. کتاب جایزه تابستانی داستانی جذاب برای کودکان است که انتشارات کتاب جمکران منتشر کرده است.

درباره کتاب جایزه تابستانی

رضا وحید در داستان بلند «جایزه تابستانی» با قلمی شیرین ماجرای شرطی را تعریف می‌کند که خیلی از پسربچه‌ها از سر گذرانده‌اند یا حداقل برایش تلاش کرده‌اند. اینکه اگر معدلت خوب بشود برایت فلان چیز را می‌خریم! رضا وحید این داستان شیرین را برای نونهالان و نوجوانان نوشته و با خواندن آن حسابی سر کیف خواهید آمد.

جایزه تابستانی ماجرای پسربچه‌ی دوست‌داشتنی و درسخوانی است که از پدرش قول یک دوچرخه را برای تابستان گرفته است. اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود و او و خانواده‌ی باصفایش تمام تابستان را با ماجراهای بامزه‌ای پشت سر می‌گذارند. ماجراهایی که همه زیر سر جایزه تابستانی‌ است!

خواندن کتاب جایزه تابستانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب جایزه تابستانی

شب آن روزی که می خواستیم دنبال کارنامه برویم خیلی سخت گذشت. تا صبح خواب های کج و معوج می دیدم، مثلا دوچرخه سواری می کردم و با سر داخل دره می افتادم. دره هایی که در فیلم های خارجی دیده بودم؛ دیده بودم که ماشین پایین می افتد و آتش می گیرد من هم در خواب می دیدم که با دوچرخه می افتم و دوچرخه ام آتش می گیرد.فکر هم نمی کردم دوچرخه باید برای چه منفجر شود.

از این خواب که می پریدم می رفتم داخل خواب بعدی.توپ فوتبال چهل تکه جلوی چشمم می آمد.با لذت بازی می کردم. با سوباسا هم گروه بودم. با هم کاکرو را دریبل می کردیم. نامرد کاکرو وقتی میخواستم به سوباسا پاس بدهم آن چنان به ساق پایم زد که فریادم بلند شد…

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
mah_s
۱۴۰۰/۰۶/۱۳

کتاب در مورد پسری هست که قرار شده اگر معدلش ۲۰ بشه پدرش براش یه جایزه خاص بگیره برای اینکه بفهمین چهه جایزه ای میگیره (مرغ!) و با اون جایزه چه داستان ها و دردسرهایی پیش میاد، این کتاب رو که

- بیشتر
✓ H☆A ✓
۱۴۰۱/۰۱/۲۱

این کتاب خیلی جالب بود من خیلی لذت بردم⚘

سادات
۱۴۰۰/۰۴/۱۲

سلام کتاب قشنگی بود ولی برای این که وسط داستان درباره ی چیز دیگه ای صحبت شده بود یک خورده کتاب رو مسخره کرده بود منظورم همون خاطره ی قم هست یعنی الکی مدام بحث عوض می شد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۴/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۷۳-۴۲۳-۱
تعداد صفحات۱۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۴/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۷۳-۴۲۳-۱