ویولن دیوانه

دانلود و خرید ویولن دیوانه

۳٫۷ از ۱۶ نظر
۳٫۷ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود   ویولن دیوانه  نوشته  سلما لاگرلوف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

نسیم رحیمی
این کتاب رو به خاطر نام نویسنده،مترجم و انتشارات خوندم.نمیشه گفت بد بود چون ترجمه خیلی عالی بود. فقط اینکه این سبک داستان ها باب میل همه نیست.بیشتر شبیه داستان پری ها و باربی بود و حالت فانتزی و افسانه ای داشت که زیاد باب میل من نیست و بیشتر نوجوان پسند هست.
hamideh noohpisheh
ترجمه عالی بود از این جهت که مترجم محترم سعی کرده بود لحن نویسنده را که ادبی است حفظ کند و به نظر من موفق شده بود فضای داستان فیلم.های رمانتیک موزیکال را به خاطر می‌آورد که گاهی اتفاقات عجیب و ظاهراً بی‌منطق هم که به سرنوشت نسبت داده می‌شود، در جریان داستان پیش می‌آید و سرنوشت شخصیت‌ها را تعیین می‌کند اگر به این شکل از داستان‌های قدیمی علاقه دارید این کتاب به‌نسبت کم‌حجم را بخوانید
moon
این کتاب توصیفات واقعا هنرمندانه ای دارد گزافه گویی و گنده گویی هم ندارد.متن ترجمه شده به زبان قدیمی است در بعضی کلمات اندک. اما در پس این داستان مفهوم بسیار زیبایی نهفته است.حال خدا انگار برسر راه من نهاد تا جوابش را باز یابم.
zahra
چه کتاب ارزشمندی! چه ترجمه‌‌ی کم نظیری! اگر به ادبیات علاقه دارید بخوانیدش. عالی‌ست.
رامین
کار ضعیف و بد ترجمه‌ای بود.
تام ریدل
😐😐😐😐😐😐😐😐😕😕😕😐😐😐😐😐😐
fafar
چرا من نتونستم درکش کنم؟
baktash99
بخاطر سروش حبیبی خوندمش. دوزار نمیارزید
صفحه قبل۱صفحه بعد