صدای تو خوبست (گفتگو با سهراب سپهری)

دانلود و خرید صدای تو خوبست (گفتگو با سهراب سپهری)

۴٫۳ از ۳۹ نظر
۴٫۳ از ۳۹ نظر

برای خرید و دانلود   صدای تو خوبست (گفتگو با سهراب سپهری)  نوشته  رضا  حاجی آبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

S
خیلی جالب بود حتماً بخوانید مصاحبه با مرحوم سهراب سپهری سوال از ایشان" مثل اینکه از مدرسه دل خوشی ندارید؟ مدرسه خوابهای مرا قیچی کرده بود,نماز مرا شکسته بود.مدرسه, عروسک مرا رنجانده بود. روز ورود ,یادم نخواهد رفت:مرا از میان بازی هایم ربودند و به مدرسه بردند.خودم را تنها و غریب ..... از آن پس و هر بار دلهره بود که به جای من راهی مدرسه می شد. این حس مشترک بیشتر بچه های قدیم بود که سهراب بخوبی بیان کرد روحش شاد. روزگارم این است : دلخوشم با غزلی ، تکه نانی ، آبی ... جمله‌ی کوتاهی ... یا به شعر نابی ...! و اگر باز بپرسی گویم : دلخوشم با نفسی ، حبه قندی چایی ... صحبت اهل دلی ...! فارغ از همهمه ی دنیایی ! دل خوشی ها کم نیست ، دیده ها نابیناست ...! سهراب سپهری
زهره
چه جالب،انگار این حرف دل همه ماست
k.t
حس خوبی بهم داد خوندش..😊
0
mahdi
کوتاه اما گویای روح قشنگش
fateme.msz
👍🌹توصیف زیبایی بود
⚽️ kaka ⚽️
این کتاب رو قبلاً مطالعه کردم، ممنون از نویسندش سهراب همیشه در یادها می مونه...
farhadfery
بله، همیشه در یاد می ماند.
شیرین
بسیار عالی پاسخ های سهراب سپهری مانند اشعارش لطیف و زیبا بودند❤️
kimia_1402
سهراب‌ِ جذاب😍
Dexter
خیلی عالی بود...اصلا فکر نمی کردم اینقدر خوب و جالب باشه این کتاب
mr mr
هرچیزی که به سهراب سپهری ربط داشته باشه جذاب ودوست داشتنیه
صبح
دو ویژگی که در روانشناسی در مقابل هم قرار می‌گیرند و همزمان در یک نفر دیده نمی‌شوند را همزمان داشته! یعنی هم نگاه شهودی به جهان داشته و هم حسی! ( تست MBTI روانشناسی) هم intiution و هم sensual ! یعنی در همان حال که جهان رو با حواس پنجگانه اش با دقت حسی می‌کرده ولی در همان حال، نگاه کل نگر شهودی هم داشته! به همین دلیل خاص بوده.
fateme.msz
😍👍
fateme
چه زیبا سخن می گفت ، مثل شعرهایش ‌.
fateme.msz
👍😍🌹
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد