تعقیب گوسفند وحشی

دانلود و خرید تعقیب گوسفند وحشی

۳٫۶ از ۱۵ نظر
۳٫۶ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود   تعقیب گوسفند وحشی  نوشته  هاروکی موراکامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

سهراب جعفری
این کتاب و یک هفته پیش خوندم ،اثری از هاروکی موراکامی وقایع این کتاب بین سال های ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۵ اتفاق افتاد راجع به مردی که تو یک عکس به دنبال یک گوسفند خاص و خیالی میگرده تا اینکه سر از نا کجا آباد ها در میاره و نامزدش اون و تنها میزاره در کل کتاب بدی نیست و انتهای خوبی داره که قابل انتظار نیست.
پروا
هاروکامی در آخرین کتاب از سه گانه اش ، موضوعِ سرگشتگی ، بی پناهی و یاسِ انسان معاصر را با تمی از مرگ در داستانی سوررئال تر از دو داستانِ دیگر دنبال می کند.این بار راوی در پی یافتن گوسفندی راهی سفری می گردد که او را در روشن بینی نسبت به زندگی ، انسان و مسخ او توسط مفاهیمی که از درون خالی اش می کنند ، کمک می نماید.جستجوی راوی برای یافتن گوسفند وحشی یک سفر در ژرفای باورها و عقایدی است که از بیرون بر انسان تحمیل می شود و باعث سقوط او در ورطه ای هولناک می گردد. در تعقیب گوسفند وحشی از نظر داستان پردازی قویتر از دو داستان قبلی موراکامی است و فضای سوررئال آن ، به خوبی در خدمت داستان و پایان بندی اش استفاده شده است.با اینهمه ، نیمۀ اول داستان کشدار و طولانی شده و نیاز نیمۀ دوم داستان به این داستان سرایی ها را توجیه نمی کند. در یک جمع بندی ، خواندنِ رمانِ در تعقیب گوسفند وحشی ، تجربۀ لذت بخشی است ، خصوصا اگر دو کتاب پیش از آن را نیز خوانده باشیم.
مصطفی
داستان جالبی داره .البته خوندن کتاب برای کسانی که با محیط کوهستان اشنا هستند جذابتر هم میشه.وغم بزرگ که همیشه با موراکامی هستش
امیرحسین
کشش داستان خوب بود تا انتها
0
مریم ورکیانی
ترجمه به شدت سنگین و غیر روان بود. پیشنهاد نمیکنم این ترجمه رو.
ندا ابراهیمی
بسیار جذاب عالی و معرکه پردازش قوی و فضا سازی بسیار دقیق و جذاب .
Sima_D
از خواندنش لذت بردم...چقدر یک ذهن می تواند خلاق باشد...
علی
چهارده هزار تومن! چه خبرتونه؟! چه خبرتونه؟!
0
Zahra Norouzi
کتاب های موراکامی رو اگه میتونید با ترجمه انگلیسیش بخونید نه ترجمه های شرحه شرحه ی فارسی 🙂
صفحه قبل۱صفحه بعد