با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی شفای زندگی اثر لوئیز ال. هی

دانلود و خرید کتاب صوتی شفای زندگی

۴٫۲ از ۵۷ نظر
۴٫۲ از ۵۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شفای زندگی  نوشته  لوئیز ال. هی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شفای زندگی

کتاب صوتی شفای زندگی نوشته لوئیز ال هی است که با ترجمه گیتی خوشدل و صدای شهیندخت نجف‌زاده منتشر شده است. کتاب شفای زندگی از قدرت و توان ذهن انسان سخن می‌گوید و کمک می‌کند بتوانید با هدایت ذهنتان به چیزهایی که می‌خواهید برسید.

درباره کتاب شفای زندگی

کتاب شفای زندگی بر اساس فلسفه‌ی شخصی زندگی لوئیز ال. هی نوشته شده است. زندگی همه ما ارزشمند است. اما ارزش آن را نوع طرز فکر ما تعیین می‌کند. اگر طرز فکر عالی داشته باشیم، زندگی خود به خو کامل می‌شود، حتی اگر هیچ نداشته باشیم. به عقیده من زندگی آغاز و پایانی ندارد، بلکه همانند یک چرخه‌ای است که دائما دور خود می‌گردد. حال اگر بخواهیم بدانیم که چه چیزی این چرخه را می‌گرداند، باید بگوییم که تجربیات ما چنین کاری را برایمان انجام می‌دهند. هرچه تجربیاتمان بیشتر باشند، چرخه زندگی‌مان راحت‌تر و سریعتر می‌گردد و مار ا به اهدافمان می‌رساند. 

نویسنده معتقد است خوشبختی و بدبختی همگی طرز فکرند و جزء افکار به حساب می‌آیند. چه خوب که ما می‌توانیم افکار خود را به کلی تغییر دهیم! بیماری‌ها در ذهن شکل می‌گیرند و از آنجا به تمام قسمت‌های بدن منتقل می‌گردند و تشدید می‌شوند. هیچ چیز مانند سرزنش، احساس گناه و نفرت از خود ما را ضعیف نمی‌کند. تنها راه درمان بیماری سرطان فراموش کردن ناخوشی‌ها است. برای شادی روح و جان باید خود را ببخشیم و دیگران را نیز مورد عفو خود قرار دهیم. دشوارترین کار در زندگی، درک کردن مفهوم عشق و خوشبختی است. برترین نوع طرف فکر عزت نفس و اعتماد به نفس است. 

این خود ما هستیم که شرایط گوناگون را در زندگی برای خود بوجود می‌آوریم، اما به محض اینکه به مشکلی برخورد کنیم، دیگران را مسئول ناراحتی‌ها و مشکلات خود می‌دانیم، آنها را سرزنش می‌کنیم. زیرا در زندگی ما هیچ چیز و هیچکس به اندازه ما قدرت تغییر در آن را ندارد. نویسنده معتقد است این خودمان هستیم که باید زندگی‌مان را تغییر دهیم و در این مسیر ما را همراهی می‌کند.

شنیدن کتاب شفای زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به موفقیت بیشتر در زندگی پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره‌ی لوئیز ال. هی

لوئیز ال. هی، نویسنده‌ی کتاب شفای زندگی و بسیاری آثار دیگر، زندگی پرفراز و نشیب و عجیبی داشت. او زاده ۸ اکتبر ۱۹۲۶ بود. در سن پنج سالگی توسط همسایه‌شان مورد تجاوز قرار گرفت. در پانزده سالگی باردار شد و در شانزده سالگی مدرسه را ترک کرد. مدتی شغل‌های کم درآمدی داشت و بعد به عنوان مدل مشغول به کار شد. این کار برای او بسیار پردرآمد و خوب بود. او با اندرو هی ازدواج کرد ولی مدتی بعد همسرش به او خیانت کرد و از هم جدا شدند.

بعد از مطالعه‌ی کتاب‌های فلورانس اسکاول شین، لوئیز ال. هی متوجه شد که می‌توان تحت هر شرایطی خوشبین بود و با استفاده از خوشبینی مشکلات مالی یا حتی جسمانی را درمان کرد. او آثار بسیاری در این زمینه دارد. لوئیز ال. هی در سن نود سالگی در سال ۲۰۱۷ درگذشت. 

فهرست کتاب شفای زندگی 

بخش اول: مقدمه

فصل اول: آنچه معتقدم

بخش دوم: جلسه‌ای با لوئیز

فصل دوم: مشکل چیست؟

فصل سوم: مشکل از کجا پدید می‌آید؟

فصل چهارم: آیا حقیقت دارد؟

فصل پنجم: حالا چیکار می‌کنیم؟

فصل ششم: مقاومت در برابر دگرگونی

فصل هفتم: شیوه‌ی دگرگونی

فصل هشتم: نوسازی

فصل نهم: تمرین روزانه

بخش سوم: به کار بردن این آرمان‌ها

فصل دهم روابط

فصل یازدهم: کار

فصل دوازدهم: موفقیت

فصل سیزدهم: ثروت

فصل چهاردهم: جسم

فصل پانزدهم: فهرست بیماری‌ها

فصل شانزدهم: الگوهای تازه‌ی ذهنی

بخش چهارم

فصل هفدهم: داستان من


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۷)
Les yeux de Hana
۱۴۰۰/۰۵/۰۱

من این کتاب و به پیشنهاد بوک کلاب آنوشا گوش کردم، کتاب خیلی خیلی خوبیه! حتی اگر ذره‌ای مشتاق به تغییر و رها کردن هستین این کتاب و ۱۰۰ درصد پیشنهاد میکنم! صدای خانم شهیندخت نجف‌زاده هم به حس و

- بیشتر
tarad
۱۴۰۰/۰۴/۱۹

بنظرم این صدا بسیار مناسب این کتاب هست. متن کتاب هم فوق‌العاده خوب و مثبته.

انوشه®
۱۴۰۰/۰۵/۲۷

من این کتابو چاپیشو ب این قیمت از یه فروشگاه معروف گرفتم،بنظرم اغلب قیمتا‌ واسه pdf خیلی زیاده ،حتا اگر کتاب با ارزشی مثه این باشه

کاربر ۳۴۷۵۲۰۸
۱۴۰۰/۰۶/۰۱

این کتاب عالیه و بنظر بنده همه بهش احتیاج دارن که حداقل یک بار اونو بخونن...

اسما
۱۴۰۰/۰۵/۱۵

من این کتاب 3 بار گوش دادم وبه توصیه آنوشاجان مطالعه کردم

زینب
۱۴۰۰/۰۵/۱۵

واقعا جذابیت این کتاب با صدای گوینده عالی شده و بسیار کتاب تاثیرگذاری هست.

آتوسا.
۱۴۰۰/۱۰/۲۱

قیمت کتابهارو بیارین پایین تا همه بتونن بخرن و گوش کنن و بخونن چه خبره شصت هزارتومن پنجاه هزارتومن اینطوری خوب ازکتابفروشی میخریم هم کتابوداریم عم میخونیم یا از کتابخانه امانت میگیریم میخونیم خیلی هم به صرفه تره اگ واقعا

- بیشتر
کاربر ۱۱۱۶۵۳۹
۱۴۰۰/۰۶/۲۴

این کتاب استادحسین ملت خواه به من معرفی کرد۰

کاربر ۳۳۹۳۸۶۸
۱۴۰۰/۰۵/۲۱

واقعا کتاب عالی و جذاب بود با صدایی زیبا و دلنشین

کاربر ۳۳۴۹۹۳۲
۱۴۰۱/۰۱/۰۵

خب با توجه به عنوان کتاب، در مورد بهبود کیفیت زندگی هست. اونم با توجه به مدیریت ذهنمون... این کتاب خیلی به وقت به من پیشنهاد شد وقتی که با تمام وجودم داشتم دنبال یه کتاب توی اپلیکیشن طاقچه می

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۸ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۹۸٫۴ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۹۸٫۴ مگابایت