با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

دانلود و خرید کتاب صوتی برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

پیگیری گذشته، ساماندهی حال، طراحی آینده

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برنامه ریزی به روش بولت ژورنال  نوشته  رایدر کارول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

میکروکتاب صوتی برنامه ریزی به روش بولت ژورنال چکیده‌ای از کتاب اصلی نوشته رایدر کارول است که درباره پیگیری گذشته، ساماندهی حال، طراحی آینده صحبت می‌کند.

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارند و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید.

سبکتو با میکروکتاب می‌خواهد فرهنگ مطالعه را تغییر دهد تا هر فردی با هر شرایطی بتواند در سال ۵۰ کتاب مطالعه کند.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. در بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید دریک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش اصلی هم چکیده مفید آن است.

درباره میکروکتاب صوتی برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال

داشتن یک برنامه مرتب و از همه مهم‌تر، پایبند ماندن به آن، مشکل بیشتر افراد است. همه ما تجربه برنامه‌ریزی‌ کردن‌های مختلف و شکست خوردن در آن‌ها را داشته‌ایم. اما رایدر کارول با روشش به نام بولت ژورنالبه شما کمک می‌کند که برای همه بخش‌های زندگی خود برنامه بریزید، از برنامه‌ریزی لذت ببرید و به آن پایبند بمانید. در این روش شما از یک دفترچه خالی استفاده می‌کنید و روشی را یاد می‌گیرید که چگونه با استفاده از این دفترچه برای خود یک برنامه ریزی تخصصی داشته باشید.

شنیدن کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر مایلید یک برنامه‌ریزی مخصوص به خود داشته باشید، از راهکارهای این کتاب کمک بگیرید.

درباره رایدر کارول

رایدر کارول نویسنده، مربی زندگی، طراح دیجیتال و مخترع روش بولت ژورنال است. او در طول زندگی حرفه‌ای خود با شرکت‌های بزرگ فعالیت کرده و این شرکت‌ها با ارائه برنامه‌های کارول توانستند میزان فروش و بهره‌وری خود را افزایش دهند. یکی از عوامل مهمی که باعث معروف شدن کارول شد، نوشتن کتاب برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال بود.

بخشی از کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

یشتر انسان‌ها از شکست بیزار هستند، اما نمی‌دانند تا زمانی که شکستی در کار نباشد، پیروزی هم وجود نخواهد داشت. برای پذیرش شکست به شجاعت نیاز دارید. مردم چون شجاع نیستند و از شکست فرار می‌کنند، نمی‌توانند در زندگی به سمت ریسک‌های مختلف حرکت کنند. متاسفانه همه این موارد باعث ایجاد پدیده پذیرش می‌شود. می‌پذیریم که کلا در زندگی شکست خورده‌ایم و همیشه باید در جایگاه کمک خلبان باشیم و هیچ وقت نمی‌توانیم کنترل هواپیمای زندگی خود را کامل به دست بگیریم. اما واقعیت این است که شکست‌ها در زندگی وجود دارند و نمی‌توانید از آن‌ها فرار کنید. البته همه شکست‌ها احساس بدی به افراد منتقل می‌کنند. مردم از شکست‌ها می‌ترسند و این موضوع باعث می‌شود که دیگر شجاعتی برای شروع کارهای جدید را نداشته باشند و به نوعی در ناامیدی به سر ببرند چون دیگر نمی‌توانند کارهایی که دوست دارند را شروع کنند. شما وقتی می‌توانید که از وجود ارزشمند خود برای خلق دنیایی بهتر استفاده کنید. اگر جرئت به خرج ندهید و از جایی که هستید قدمی از قدم برندارید، آن وقت فرصت خلق چیزی را از خود دریغ می‌کنید.

البته برای افراد بسیاری این سوال به وجود می‌آید که باید از کجا شروع کنند. بهترین کار این است افکار خود را بنویسید و آن‌ها را از ذهن به کاغذ منتقل کنید. وقتی آن‌ها را بنویسید دیگر از بین نخواهند رفت و به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهند کرد. وقتی شروع به نوشتن می‌کنید کم‌کم از صندلی کمک خلبان بلند می‌شوید و هدایت هواپیمای زندگی را به دست می‌گیرید. چون می‌دانید کجا هستید و به کجا قرار است برسید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
علی صوفی
۱۴۰۰/۰۵/۰۲

با گوش کردن این خلاصه کلا از کتاب چیزی متوجه نخواهید شد . مفاهیم بسیار غنی ای در فصل سوم وجود دارد که در این خلاصه به طور کامل حذف شده اند. لطفا اگر قصد مطالعه و یادگیری سیستم بولت

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۲٫۹ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۲٫۹ مگابایت