با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی افزایش فروش با تکنیک‌های مذاکره تلفنی اثر جورج والتر

دانلود و خرید کتاب صوتی افزایش فروش با تکنیک‌های مذاکره تلفنی

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی افزایش فروش با تکنیک‌های مذاکره تلفنی  نوشته  جورج والتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی افزایش فروش با تکنیک‌های مذاکره تلفنی

کتاب صوتی افزایش فروش با تکنیک‌های مذاکره تلفنی نوشته جورج والتر است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور تلفن را به سودآورترین وسلیه برای کسب و کارتان تبدیل کنید و بتوانید بیش از قبل موفق باشید.

درباره کتاب افزایش فروش با تکنیک‌های مذاکره تلفنی

جرج والتر، در کتاب صوتی افزایش فروش با تکنیک‌های مذاکره تلفنی، برای رسیدن به یک فروش بسیار موفق از طریق بازاریابی تلفنی فقط کافی است فنون این کار را بلد باشید. او می‌خواهد به شما مهم‌ترین فنون بازاریابی تلفن را یاد دهد. تأثیرات مهم لحن و ریتم صدا، ادب و احترام در موقعیت‌های متفاوت در یک گفت و گوی تلفنی بین مشتری و فروشنده، بسیار مهم است. گاهی انتخاب نوع کلمه و حتی زبان بدن، نحوه‌ حرکات افراد زمان صحبت با تلفن، مهم است. این نشان دهنده‌ میزان اهمیت ما به مسأله‌ای که با آن مواجه هستیم، است؛ چه قرارداد کاری باشد، چه معرفی محصول یا خدمات ویژه! رعایت اصول بسیار مهم است و شما را به نتجه دلخواهتان می‌رساند.

اکثر قریب به اتفاق افراد، وقتی با رئیس یا مدیر شرکت، جهت هماهنگی و تنظیم قرارداد، تماس تلفنی برقرار می‌کنند، به جای ارتباط مستقیم با مدیر، با منشی و شخص دیگری هم کلام می‌شوند و به این نتیجه می‌رسند که تماسشان بیهوده‌ بوده است. در این موارد، شخص منشی بیشترین اطلاعات مورد نیاز مشتری را می‌توانند در اختیار او قرار دهند و توسط آن‌ها می‌توان اطلاعات لازم برای موفقیت در مذاکره‌ تلفنی را کسب کرد.

شما با همین گفت و گو می‌توانید به چیزی که می‌خواهید برسید و ساعت‌های خالی مدیر و موارد مورد نیاز شرکت را بفهمید. 

شنیدن کتاب افزایش فروش با تکنیک‌های مذاکره تلفنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام صاحبان کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۱٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۱٫۹ مگابایت