با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علم جملات تاکیدی برای حال خوب

دانلود و خرید کتاب صوتی علم جملات تاکیدی برای حال خوب

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی علم جملات تاکیدی برای حال خوب  نوشته  لوییز هی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی علم جملات تاکیدی برای حال خوب

کتاب صوتی علم جملات تاکیدی برای حال خوب اثری از لوئیز هی، مربی انگیزشی و موفقیت آمریکایی است که کتاب شفای زندگی را نوشته، خانه هی را تاسیس کرده و چندین کتاب دیگر در زمینه نواندیشی و خودیاری دارد.

 درباره کتاب صوتی علم جملات تاکیدی برای حال خوب

روی سخن بانو هی در این کتاب با کسانی است که هموراه منفی‌بافی می‌کنند. مسئولیت چیزی یا کاری را به عهده نمی‌گیرند و همیشه حس می‌کنند که مورد سوء استفاده قرار گرفته یا قربانی هستند. او از چنین افرادی می‌خواهد که برای بهبود وضع روحی خود به جملات تاکیدی پناه ببرند. هی می‌گوید اگر شما همواره با خود حرف‌های منفی بزنید به طور ضمنی دارید این موضوع را به خودتان یادآوری می‌کنید که لایق بهترین‌ها نیستید. بنابراین همه مشکلات خودبه‌خود به سمت شما هجوم می‌آورند. 

جمله تاکیدی چیست؟ همان چیزهایی که پیوسته به آنها فکر می‌کنید و به زبان می‌آورید. اگر نسبت به جملاتی که روزانه به زبان می‌آورید آگاه باشید هیچ‌گاه مشکلات و سختی‌ها را به خود جذب نمی‌کنید و از اهداف و اتفاقات مثبت محروم نمی‌شوید.

برای جذب انرژی‌های مثبت در همه ابعاد زندگی مثل سلامت، وضعیت مالی، روابط عاطفی و اجتماعی و... می‌توانید از کتاب علم جملات تاکیدی برای حال خوب نوشته لوئیز هی استفاده کنید 

این کتاب یکی از پرفروش‌ترین‌های آمازون است که جایگاه خوبی در میان کتاب‌های هم‌رده خودش دارد.

شنیدن کتاب صوتی علم جملات تاکیدی برای حال خوب را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

 اگر طالب حال بهتر و انرژی مثبت در زندگی هستید کتاب علم جملات تاکیدی برای حال خوب را بشنوید.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۰٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۰٫۳ مگابایت