دانلود کتاب صوتی رهبری در قرن ۲۱ با صدای محسن زرآبادی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی رهبری در قرن ۲۱ اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی رهبری در قرن ۲۱

معرفی کتاب صوتی رهبری در قرن ۲۱

 کتاب صوتی رهبری در قرن ۲۱ نوشته دارن هاردی است. این کتاب به چند سوال شما پاسخ می‌دهد برای رسیدن به موفقیت از لحاظ اقتصادی چه مهارتی لازم است؟ آیا به کسب مهارت‌های مدیریتی جهت پیشرفت کسب و کار خود فکر کرده‌اید؟ به نظر شما سرمایه انسانی در شرکت‌ها اهمیت دارند؟

درباره کتاب رهبری در قرن ۲۱

اکثر مردم همواره می‌اندیشند که راه رسیدن به رشد و تعالی و موفقیت نیاز به هوش زیادی دارد. آنها از دوران کودکی به کودکان خود یاد می‌دهند که اگر هوش و قدرت زیادی داشته باشند، می¬‌توانند به تمامی اهداف و آرزوهای خود برسند. از این رو اکثر کودکان به این فکر می‌کنند که باید قدرتی خارق العاده و هوشی استثنایی داشته باشند تا بتوانند درآمدهای میلیون دلاری کسب کنند.

هوش و قدرت در پیشرفت انسان‌ها و آینده آن ها بسیار تاثیر گذار است اما کافی نیست! باید یادبگیرید که برای موفقیت دیگر نباید مدیر باشید بلکه باید رهبر خوبی باشید. با رهبری می‌توانید کسب و کار کوچک خود را برای پادشاهی امپراطوری اقتصادی آماده کنید.در قرن ۲۱ ام همه چیز تغییر کرده. افراد موفق علاوه بر دانش فنی و کسب مهارت ¬های خاص، در رهبری نیز نیاز به تخصص دارند. آن ها نه تنها از هوش و قدرت خود بلکه بیشتر از توانایی مدیریت¬شان برای پیشی گرفتن از رقبا استفاده می ¬کنند.

جهت مدیریت بهتر امور و رسیدن به موفقیت و تعالی از کتاب صوتی رهبری در قرن ۲۱ اثر دارن هاردی کمک بگیرید.

در این اثر، نویسنده با استفاده از روش‌های موثر در زمینه¬ ی مدیریت و رهبری، شما را با اهمیت آن، صفات رهبری و تسریع پیشرفت کار در آینده بیشتر آشنا می‌کند. این کتاب همچنین به چالش‌ها و رویکردهای مهم رهبری در سازمان‌¬ها و تصمیم گیری درست و اساسی جهت کسب موفقیت در آینده نیز به شما کمک می‌کند. این کتاب مانند یک راهنما در مسیر مدیریت و رهبری شما را همراهی می‌کند. 

شنیدن کتاب رهبری در قرن ۲۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کسب موفقیت در زندگی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود که یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد.

مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند.

او مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها «اثر مرکب» است.

معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۱ ساعت و ۱۲ دقیقه

حجم

۶۹٫۶ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۱ ساعت و ۱۲ دقیقه

حجم

۶۹٫۶ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۶۸,۰۰۰
تومان