با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
المپیک قربانیان

دانلود و خرید کتاب صوتی المپیک قربانیان

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی المپیک قربانیان  نوشته  اسکات بری کافمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی المپیک قربانیان

مقاله صوتی المپیک قربانیان اثری است نوشته اسکات بری کافمن با ترجمه حمید ضرابی و صدای آرمان سلطان‌زاده منتشر شده است. المپیک قربانیان یکی از مقالات اجتماعی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی المپیک قربانیان

همۀ ما در طول زندگی با ناملایماتی روبه‌رو می‌شویم، و بعضی از ما، ضربه‌های روحی بسیار دردناکی را تجربه می‌کنند. اما مواجهۀ آدم‌ها با این رنج‌ها یکسان نیست. برخی می‌توانند آن تجربه‌ها را پشت سر بگذارند، بهبود یابند و حتی از آن آسیب‌دیدگی نیرو بگیرند تا به دیگران کمک کنند؛ و برخی هم در دام چیزی می‌افتند که روان‌شناسان به آن «ذهنیت قربانی» می‌گویند. برای این دسته، قربانی‌بودن به هستۀ مرکزی هویتشان تبدیل می‌شود، چیزی که نه می‌توانند ببخشند، نه فراموش کنند.

مقاله صوتی اگر المپیک قربانیان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به مقالات اجتماعی، مخاطبان این مقاله‌اند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
صامت
۱۴۰۰/۰۳/۰۶

سلام ، بزرگی میگوید :گاهی گناه و تقصیر مظلوم بیش از ظالم است چرا که اجازه داده است که به او ظلم شود.این مقاله کوتاه با روشی صادقانه مظلوم نمایی و قربانی پنداری ، رفتاری با ظاهری معصومانه اما باطنی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۷٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۷٫۵ مگابایت