با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جادوی فکر بزرگ

دانلود و خرید کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ  نوشته  دیوید شوارتز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ

کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ اثری از دیوید شوارتز است. این کتاب که اولین بار در سال ۱۹۵۹ شده، همچنان کارآیی خود را حفظ کرده است و راهنمایی عالی و کاربردی برای رسیدن به موفقیت علی الخصوص در زمینه مالی و اقتصادی است. 

تیم ترجمه رادیو مثبت این اثر را به فارسی برگردانده و با صدای گرم محسن زرآبادی منتشر کرده است. 

درباره کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ

جادوی فکر بزرگ، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های منتشر شده در زمینه موفقیت است. تعریفی که دیوید شوارتز از موفقیت ارائه می‌دهد تعریفی جالب است: موفقیت «چیزهای فوق‌العاده و مثبت» است. مثلا در زمینه کاری و برای یک کارآفرین موفقیت اینطور معنا می‌شود: رشد قابل قبول تجارت اقتصادی پایدار. برای یک شخص می‌تواند به این صورت معنا شود: داشتن امنیت مالی و خرج کردن پول برای چیزهایی که می‌خواهیم، بدون نگرانی. 

اما ما چطور می‌‎توانیم موفق شویم؟ 

حقیقت این است که موفق شدن منحصر به عده یا افراد خاصی نیست و همه ما می‌توانیم رویاهایمان را به واقعیت بدل کنیم اما تنها یک شرط دارد و آن این است که جرئت بزرگ فکر کردن را داشته باشیم. چراکه افکار ما هستند که واقعیت را شکل می‌دهند و اگر ما توانایی اندیشیدن بزرگ را داشته باشیم و یا در هر صورت آن را به دست بیاوریم، می‌توانیم موفقیت را نیز از آن خود کنیم. 

همه ما رویاهای بزرگی در سر داریم، اما شاید به مرور زمان یاد گرفته‌ایم که رویاهای بزرگمان را دست نیافتنی بپنداریم و تلاشی برای رسیدن به آن‌ها نکنیم. شاید پشت نقابی به اسم واقع‌گرایی پنهان شده‌ایم و افکار کوچک روزانه خودمان را در این نقاب مخفی کرده‌ایم. اما باید یاد بگیریم که تغییر کنیم. شاید چون در حیطه افکار کوچکمان قرار گرفته‌ایم، نه تنها پیشرفت نمی‌کنیم، بلکه مدام به عقب رانده می‌شویم. اگر قرار است موفقیت را به عنوان یک یار همیشگی به زندگی خودمان اضافه کنیم، باید بیاموزیم چگونه جادوی فکر بزرگ را به کار بگیریم. خودمان را دست کم نگیریم، آرزوهایمان را بزرگ و دست نیافتنی نپنداریم و باور کنیم که لایق رسیدن به آن هستیم.

نباید فراموش کرد که بزرگ اندیشیدن فقط انتخابی کارآمد نیست، بلکه در واقع کار هوشمندانه‌ای است. دیوید شوارتز با این کتاب، روند فکری شما را درباره‌ آنچه از زندگی انتظار دارید کاملاً تغییر خواهد داد. چرا که راز موفقیت در عرصه مالی و همچنین شادی و خوشبختی را به ما می‌آموزد. در حقیقت نویسنده می‌خواهد کاری کند که همه ما بیاموزیم می‌توانیم در زندگی خود بدون ترس و واهمه پیش برویم و هرآنچه را که اراده می‌کنیم به دست بیاوریم. 

این اثر جذاب و تکرار نشدنی به ما می‌آموزد تمرکز خود را بر روی مسائل عمده قرار دهیم و به این ترتیب می‌توانیم از نکات جزئی یا چیزهایی که صرفا دست و پاگیر هستند، عبور کنیم.علاوه بر این، در این کتاب می‌توانید ده‌ها نظریه‌ علمی و تکنیک را ببیند که کمکتان می‌کند نیروی بزرگ اندیشی وجودتان را تقویت کنید. 

کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ را به تمام دوست‌داران کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. اگر دوست دارید موفقیت را به عنوان یکی از ویژگی‌های اصلی شما بشناسند، این کتاب به شما کمک می‌کند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۰۸۳۵۹۴
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

عالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۵۰٫۳ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۵۰٫۳ مگابایت