با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی جادوی باور اثر کلود مایرون بریستول

دانلود و خرید کتاب صوتی جادوی باور

۳٫۹ از ۳۲ نظر
۳٫۹ از ۳۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جادوی باور  نوشته  کلود مایرون بریستول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جادوی باور

کتاب صوتی جادوی باور اثری از کلود مایرون بریستول است که با صدای محسن زرآبادی می‌شنوید. این کتاب که از مهم‌ترین کتاب‌های نوشته شده در زمینه موفقیت است، مخاطبانش را با راهکارهای قدرتمندی آشنا می‌کند که آنان به موفقیت در کسب‌وکار، ثروت و کامیابی می‌رساند.

درباره کتاب صوتی جادوی باور

کلود مایرون بریستول کتاب جادوی باور را بیش از شصت سال پیش نوشته است. اما با اینحال نوشته‌هایش رنگ و بوی کهنگی نگرفته است و هنوز کارآمد و مفید است. او در این کتاب گنجی را در اختیار مخاطبان می‌گذارد که دیدگاه و رویکردشان را به زندگی تغییر می‌دهد و به آنان کمک می‌کند در مسیر موفقیت گام بردارند. اگر شما هم از جمله افرادی باشید که به خواندن زندگینامه افراد ثروتمند و موفق علاقه دارید، حتما بارها از خودتان پرسیده‌اید رمز موفقیت این افراد در چیست و چگونه می‌توان مانند آنان زندگی کرد. پاسخ بسیار ساده است. باور داشتن. این همان چیزی است که ما را به موفقیت می‌رساند و هرآنچه را که می‌خواهیم به ما می‌دهد.

این کتاب به شرح نیروی خارق‌العاده و قدرتمندی می‌پردازد که در جهان وجود دارد. اما تا زمانی که کسی آمادگی دریافتش را نداشته باشد، نمی‌تواند به آن برسد. این نیروی ارزشمند، همان باور داشتن است. شاید شما هم به یاد جمله معروف دکارت افتاده باشید: فکر می‌کنم، پس هستم. این نیز دقیقا مانند همان است: من باور دارم، پس می‌توانم. 

آنچه کلود مایرون بریستول در کتاب جادوی باور به ما می‌آموزد این است که چگونه افکار و ایده‌های منفی را از خود دور کنیم و با هماهنگ کردن افکار و اهدافمان، از انرژی ایجاد شده استفاده کنیم. این اثر به ما می‌آموزد چطور افکارمان را منتقل کنیم، از تقلید کردن که درست مانند قربانی کردن خودمان است، دور بمانیم و زندگی خودمان را با فکر و اندیشه‌مان متحول کنیم. افکار نادرست این توانایی را دارند که ما را عقب برانند، ما نیز از انرژی افکار صحیح و باورمان استفاده می‌کنیم تا به جلو گام برداریم. 

مهم است باور داشته باشیم که هرگز برای رسیدن به موفقیت دیر نیست. در هر سن و سالی که باشیم، این کتاب برای ما مفید است. چون تمام راهکارهایش را می‌توانیم در لحظه لحظه زندگی به کار ببریم، نه فقط برای توسعه و رونق بخشیدن به کسب و کارمان. باور داشتن به ما کمک می‌کند در هر زمینه‌ای که گام برمی‌داریم موفقیت را تضمین کنیم و و عبارت نمی‌توانم را از دایره لغاتمان پاک کنیم. از این اصول استفاده کنید تا موفقیت به همراه جدانشدنی‌تان تبدیل شود: قدرت نامحدود ذهن ناخودآگاه را مهار کنید و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. از افکار خود محافظت کنید تا به دستاوردهایتان تبدیل شوند. برای اینکه بر موانع مسیرتان غلبه کنید، قدرت تخیلتان را به کار بیندازید.

کتاب صوتی جادوی باور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی جادوی باور را به تمام افرادی که دوست دارند زندگی سرشار از موفقیت داشته باشند، پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره کلود مایرون بریستول

کلود ام. بریستول در سال ۱۸۹۱ به دنیا آمد و در ۱۹۵۱ از دنیا رفت. او وکیل، مدرس، بانکدار سرمایه گذاری و خبرنگار بود. کتاب او به نام TNT: The Power Within که با نام جادوی باور ترجمه شده است، یکی از مشهورترین و پرفروش‌ترین کتاب‌ها در حوزه موفقیت  است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
کاوشگر
۱۴۰۰/۰۸/۱۳

خیلی صدای گوینده رو دوست داشتم و حس باور و اطمینان رو القا میکرد ...

سید مسعود ساداتی
۱۴۰۱/۰۲/۰۲

باور کنید و شک نکنید که این کتاب فوق العاده است پر از انرژی مثبت، تلقین ها و جملات کوتاه انگیزشی..مطالعه این کتاب میتونه بسیار راهگشا باشه... ترجمه خیلی خوبه.. متن بسیار روانه و لحن گوینده به شما انرژی و

- بیشتر
کاراگاه شب
۱۴۰۱/۰۱/۰۹

عالی بود من خیلی از نویسنده اش تشکر می کن و همین طور از گوینده اش ممنون

ario barzan
۱۴۰۱/۰۱/۰۹

عالیه اگع عمل کنیم

حمیده وهاب‌زاده
۱۴۰۱/۰۵/۲۵

کتاب خوبی بود . حسابی انرژی گرفتم . با افتخار برای چند نفر از عزیزانم هدیه میدم

کاربر بهناز
۱۴۰۱/۰۴/۱۴

کتابی بسیار مفید و کاربردی ممنون از طاقچه

ماهرخ
۱۴۰۱/۰۳/۳۰

گویندگی فوق العاده بارهاو بارها این کتاب رو ارزشمند تر کرده

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۷۹٫۹ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۷۹٫۹ مگابایت