با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کسی آن بالا مرا دوست دارد

دانلود و خرید کتاب صوتی کسی آن بالا مرا دوست دارد

یادداشتی درباره چنگیز جلیلوند، آقای دوبله

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کسی آن بالا مرا دوست دارد  نوشته  حمیدرضا حاجی‌حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کسی آن بالا مرا دوست دارد

مقاله صوتی کسی آن بالا مرا دوست دارد نوشته حمیدرضا حاجی‌حسینی است که با صدای آرمان سلطان‌زاده منتشر شده است. کسی آن بالا مرا دوست دارد یکی از مقالات سینمایی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی کسی آن بالا مرا دوست دارد

چنگیز جلیلوند، صداپیشه و مدیر دوبلاژ متولد ۱۳۱۴، در دوم آذر ۱۳۹۹ به دلیل ابتلا به ویروس کرونا چشم از جهان فروبست. فعالیت هنری‌اش را از ۲۲ سالگی شروع کرد و تا زمان درگذشتش، خاطره‌های زیادی را برایمان به یادگار گذاشت. او گویندگی به جای بازیگران سرشناس خارجی از جمله: مارلون براندو، پل نیومن، کلین ایستوود، برت لنکستر، جانی دپ، پیتر اوتول و … و صداپیشگی بازیگران ایرانی چون محمدعلی فردین، بهروز وثوقی، ناصر ملک‌مطیعی، ایرج قادری و سعید راد را در کارنامه خود دارد. در این یادداشت صوتی، نگاهی گذرا به کارنامه و فعالیت هنری او داریم. کدام یک از کارهای جلیلوند بیشتر در خاطر شما مانده است؟

شنیدن مقاله کسی آن بالا مرا دوست دارد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مقاله را به تمام علاقه‌مندان به سینما و دوبله پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۶ مگابایت