با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رئالیسم جادویی/سورئالیسم سینمایی

دانلود و خرید کتاب صوتی رئالیسم جادویی/سورئالیسم سینمایی

سه برش درباره‌ی اقتباس بیست ساعته از رمان «صد سال تنهایی»

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رئالیسم جادویی/سورئالیسم سینمایی  نوشته  شهاب نادری مقدم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رئالیسم جادویی/سورئالیسم سینمایی

مقاله رئالیسم جادویی/سورئالیسم سینمایی نوشته شهاب نادری مقدم است که با صدای آرمان خدادادی منتشر شده است. رئالیسم جادویی/سورئالیسم سینمایی یکی از مقالات سینمایی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله رئالیسم جادویی/سورئالیسم سینمایی

گابریل گارسیا مارکز یا عمو گابو، در کودکی با سینما آشنا شد و همراه با او به تماشای رایگان فیلم‌ها در سینما می‌نشست. عشق او به سینما بر آن‌هایی که او را می‌شناختند پوشیده نبود. اما انتظار طرفدارانش برای ساخت فیلمی با اقتباس از رمان کم‌نظیر او، یعنی «صد سال تنهایی» در زمان زندگی گابو بی‌نتیجه ماند. پس از مرگش اما با موافقت خانواده‌اش و قراردادی که با شرکت نتفلیکس بسته شد، به نظر می‌رسد این انتظار در حال برآورده شدن است. در این یادداشت سه برش درباره این اقتباس بیست ساعته از رمان «صد سال تنهایی» خواهید شنید.

شنیدن مقاله رئالیسم جادویی/سورئالیسم سینمایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مقاله را به تمام علاقه‌مندان به سینما و ادبیات پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷٫۷ مگابایت