با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
با موضوع بزرگ فکر کنید

دانلود و خرید کتاب صوتی با موضوع بزرگ فکر کنید

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی با موضوع بزرگ فکر کنید  نوشته  گرنت کاردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی با موضوع بزرگ فکر کنید

با موضوع بزرگ فکر کنید نوشته گرنت کاردن را با صدای نازنین آذرسا بشنوید. این کتاب صوتی  برگرفته از سخنرانی میلیاردر بزرگ گرنت کاردن است. 

درباره کتاب صوتی با موضوع بزرگ فکر کنید

کاردن در این سخنرانی از زندگی گذشته‌اش ،مراحلی که پشت سر گذاشته و اینکه چطور به این نتیجه رسیده که باید در زندگی بزرگ فکر کرد و بزرگ زندگی کرد صحبت می‌کند. او بیان می‌کند که زندگی چیزی نیست جز اینکه با اهداف کوچک شروع کرد و به اهداف بزرگ فکر کرد و به آنها رسید. 

صحبت‌های او در مورد زندگی زناشویی‌اش و حتی دوران کودکی و زندگی کاری‌اش نیز هست. او ارتباط تمامی این عوامل را در زندگی‌اش بیان می‌کند و می گوید ساده از کنار همه این مراحل نگذریم.

 زندگی گرنت کاردن مجموعه‌ای از عوامل متصل به هم بوده که باعث شده او امروز در این جایگاه قرار بگیرد..

اگر علاقه‌مندید تا از زبان کاردن  بشنوید چطور می توان بزرگ فکر کرد به این کتاب صوتی گوش کنید و آن را به دوستانتان نیز معرفی کنید.

 شنیدن کتاب با موضوع بزرگ فکر کنید را به چه کسانتی پیشنهاد می‌کنیم

همه دوست‌داران کتاب‌های موفقیت

 بخشی از کتاب صوتی با موضوع بزرگ فکر کنید

چگونه بزرگ فکر کنیم؟

امروزه همه ما می شنویم که برای پیشرفت کردن باید بزرگ فکر کرد و شعارها و حرف های زیادی در این مورد می شنویم یا در شبکه های اجتماعی برایمان ارسال می شود. شاید شما هم مانند من تلاش کرده اید تا بزرگ فکر کنید اما در نهایت احساس کرده اید که این قانون، آن طور که باید کار نمی کند! من در این مقاله می خواهم راز استفاده از این قانون مهم موفقیت را برای شما بازگو کنم!

قانون ریاضی بزرگ فکر کردن

شاید فکر کنید ریاصیات چه ربطی به بزرگ فکر کردن دارد ولی ریاضیات نقش مهمی در بزرگ فکر کردن شما دارد. اجازه دهید با مثال موضوع را روشن کنم. من در گذشته این گونه فکر می کردم، خوب عدد بعد از ۱ چیست؟

اگر یک میلیون تومان در ماه درآمد داشتم می خواستم بدانم چگونه آنرا به ۱/۵ میلیون در ماه برسانم یا ۲۰۰ هزار تومان را به ۲۵۰ هزار تومان برسانم و غیره. اما بعد از مدتی فکر کردم اگر ۲۰۰ هزار تومان بدست آورده ام می توانم ۴۰۰ هزار تومان را هم بدست آورم. می توان یک میلیون را به دو میلیون رساند؟ البته که می توان.

دو  میلیون چطور آیا می توان دو میلیون را به چهار میلیون تومان رساند؟ البته. چهار میلیون به هشت میلیون چطور؟ چرا که نه البته که می توانید این بازی تمامی ندارد و زمانی پایان می یابد که از ضرب کردن دست بردارید.

در ریاضیات عدد نهایی وجود ندارد بنابراین به کمک ریاضیات می توان بزرگ فکر کرد. من در گذشته با جمع کردن اعداد خود را محدود می کردم در حالی که با ضرب کردن می توان به اعداد بزرگتری رسید.

هر میلیاردری در گذشته غیر ممکن به نظر می رسید به چنین ثروتی دست یابد. شما هم در آینده می توانید یکی از همان میلیاردرها باشید این ها فقط اعداد هستند چرا از آنها می ترسید. بزرگ فکر کردن یعنی اینکه از اعداد بزرگ نترسید و خود را محدود نکنید به همین سادگی. پس تفاوت آنها که بزرگ فکر می کنند و آنها که کوچک فکر می کنند در این است که آنها که بزرگ فکر می کنند اعداد را در هم ضرب می کنند و آنها که کوچک فکر می‌کنند در حقیقت اعداد را با هم جمع می کنند!


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
sh am
۱۴۰۰/۰۶/۰۴

گوینده لحن مناسبی نداره وبریده بریده میخواند

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۹
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۲٫۶ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۹
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۲٫۶ مگابایت