با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کنترل زندگیتان را بدست بگیرید

دانلود و خرید کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید

تاثیرگزاری بزرگترین مهارتی است که باید یاد بگیرید

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید  نوشته  جیم ران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید

کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید نوشته جیم ران است، این کتاب درباره کنترل کردن زندگی است. این کتاب به شما یاد می‌دهد تاثیرگزاری بزرگترین مهارتی است که باید یاد بگیرید.

درباره کتاب کنترل زندگیتان را بدست بگیرید

بخش اصلی دنیا از شما شروع می‌شود. یکی از کلید های اصلی تغییر دادن زندگی‌تان این است که روی خودتان بیشتر کار کنید تا روی کارتان. اگر واقعا می‌خواهید آدمای جذاب را جذب کنید، اگه می‌خواهید آدم‌های درجه‌ی یکی در کنارتان داشته باشید، نکته‌ی کلیدی اینکه خودتان یه آدم درجه‌ی یک باشید. انگیزه دادن به خودتان، کلید اصلی موفقیت می‌باشد.

ایده‌ها زندگی را عوض می‌کنند. ایده‌ای که امروز دارید و بر اساس آن عمل می‌کنید، می‌تواند برای رسیدن به رویاهایتان خیلی موثر باشد. فقط یه ایده‌ی خوب می‌تواند شما را به نوک قله ببرد و همین طور ایده‌های اشتباه می‌توانند شما را برای همیشه از مسیر موفقیت خارج کند.

تاثیرگذاری و رهبری بزرگ‌ترین چالش حال حاضر می‌باشد. رهبری یعنی توانایی جذب کردن یه نفر با نعمت‌ها و مهارت‌ها و فرص‌ ها برای اینکه کنار شما باشند. پدر مادر بودن بهترین فرصت است برای تاثیر گذاشتن.

دانش این کتاب به شما کمک می‌کند تا به بزرگ‌ترین هدف‌هایتان برسید. و در این کتاب صوتی راز های ارتباط تاثیرگذاری را می‌شنوید و مهارت‌های رهبری که برای موفقیت نیاز دارید را یاد می‌گیرید. 

شنیدن کتاب کنترل زندگیتان را بدست بگیرید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق و شاد پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱۰٫۷ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱۰٫۷ مگابایت