با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
باغ

دانلود و خرید کتاب صوتی باغ

حـکایتی مـعنوی دربـاره‌ی شـیوه‌هـای غـلبه بـر تـرس، دلواپسی و اسـترس

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی باغ  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی باغ

کتاب صوتی بـاغ نوشته جان گُوردون است که با ترجمه سالومه خدابخشی منتشر شده است. این کتاب حـکایتی مـعنوی دربـاره‌ی شـیوه‌هـای غـلبه بـر تـرس، دلواپسی و اسـترس است. 

درباره کتاب باغ

تحقیقات جدید نشان می‌دهند چطور تنهایی، انزوا و تکنولوژی همگی در سلامت روان ما نقش دارند. عوامل دخیل بسیاری وجود دارد که نحوه‎ی تفکر و احساس ما در یک بازه‌ی زمانی روزانه را تحت تأثیر قرار می‌دهند و ما به یک رویکرد جامع و همه‌جانبه نیاز داریم که شامل ذهن، جسم و روح می‌شود تا به آنهایی که در تقلا هستند کمک کند. در بسیاری از موارد، ذهن ما نیازی به تعمیر ندارد. بلکه روح ما نیاز به التیام دارد.

چه خود شما با ترس، استرس و دلواپسی سر و کار داشته باشید؛ چه یکی از اعضای خانواده‌تان با آن دست به گریبان باشد؛ هر یک از ایده‌های این کتاب می‌تواند برای شما یا افرادی که دوست‌شان دارید و به آنها اهمیت می‌دهید مفید باشند.

در این حال و هوا بیاید قدمی در بـاغ بزنیم و با الگوی معنوی متشکل از استراتژی‌های عملی برای غلبه بر ترس، استرس و دلواپسی آشنا شویم. این داستان به شما باور، عشق و امید بیشتری می‌دهد تا بتوانید با آرامش و شادی بیشتری زندگی کنید.

داستان کتاب در مورد دوخواهر و برادر دوقلو است که وارد باغ آقای اروین شده و با پنج نیرویی آشنا می‌شوند که به وسیله آنها بر ترس و استرس‌شان غلبه کردند.

شنیدن کتاب باغ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به دنبال راهی برای آرامش و غلبه بر ترس هایتان هستید این کتاب را از دست ندهید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۷٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۷٫۷ مگابایت