با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قصه جوجه اردک زشت

دانلود و خرید کتاب صوتی قصه جوجه اردک زشت

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قصه جوجه اردک زشت  نوشته  هانس کریستین اندرسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قصه جوجه اردک زشت

 قصه جوجه اردک زشت یکی از کتاب‌های نشر کاغذ صوتی برای کودکان است. این کتاب کودک را با خود به دنیای قصه می‌برد تا هم تخیل او را بارور کند و هم در قالب قصه درسی از زندگی به او بیاموزد.

سایت کاغذ صوتی بر آن است تا برای سهولت استفاده از آثار ادبی بر اساس معیارهای مناسب، منتخبِ کوچکی از دریایِ بی‎کرانِ ادبیات ایران و جهان گرد آورد تا مخاطبان در قالبِ فایل‌های صوتی یا متنی در کتابخانه‌‎های خود بگنجانند. در این مسیر همکاری انتشارات و هنرمندان محترم (گویندگان, نویسندگان و مترجمان) که راه را برای ارائه آثار دقیق و با کیفیت هموار می‏‌نمایند.

 قصه جوجه اردک زشت هانس کریستین اندرسون، نویسنده مشهور دانمارکی را حتما بارها شنیده‌اید و از آن لذت برده‌اید. بچه قویی که به اشتباه سر از یک خانواده اردک درآورده و به جوجه اردک زشت معروف شده است. این داستان همیشه زیبا و آموزنده است پس با کودک خود همراه شوید تا قصه زیبای جوجه اردک زشت را یکبار دیگر بشنوید و لذتی مضاعف ببرید.

شنیدن کتاب قصه جوجه اردک زشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان مخاطبان این داستان صوتی هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹٫۵ مگابایت