با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چهار اثر اثر فلورانس اسکاول شین

دانلود و خرید کتاب صوتی چهار اثر

۴٫۴ از ۱۰ نظر
۴٫۴ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چهار اثر  نوشته  فلورانس اسکاول شین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی چهار اثر

کتاب صوتی چهار اثر نوشته فلورانس اسکاول شین، نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی است؛ این کتاب مشهور با عنوان چهار اثر از فلورانس اسکاول شین هم به فارسی منتشر شده است. کتاب صوتی چهار اثر فرصتی برای عشق ورزیدن در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب چهار اثر 

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کتابی است که می‌تواند راهی برای نگاه عاشقانه به جهان دراختیار شما قرار دهد. چهار کتاب شین عبارتند از: بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!، در مخفی توفیق و نفوذ کلام.

زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ او با مخاطب به راحتی ارتباط برقرار می‌کند و کمک می‌کند بتواند بهتر جهان اطرافش را درک کند. او در این کتاب یاد می‌دهد اگر ما به دنیا بدی و نفرت بدهیم محال است نیکی و عشق دریافت کنیم و یا به عکس اگر عشق بدهیم، محال است حاصلی جز آن نصیبمان شود. همچنین در مقابل دروغ، تقّلب و دیگر خصایل اخلاقی به همان شکل و همان اندازه قسمت‌مان می‌شود.

شنیدن کتاب چهار اثر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت پیشنهاد می‌کنیم.

درباره فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین در ۲۴ سپتامبر سال ۱۸۷۱ در کامدن نیوجرسی به دنیا آمد. مادرش، امیلی هاپکینسون در پنسیلوانیا و پدرش آلدن کورت لنت اسکاول با خانوادۀ بسیار پرجمعیتی در نیوآمستردام نیوجرسی زندگی می‌کردند. با وجود شخصیت‌های مهم دولتی در خانوادۀ مادری فلورانس، او مورد توجه آمریکایی‌های بسیاری قرار گرفت و در میان آنها به بهترین شکل می‌درخشید. پدربزرگ مادرش یکی از رهبران سیاسی و عضو کنگرۀ شورای تصمیم‌گیری مواضع قاره‌ای و استقلال بخش‌های خاص کشوری بود. دایی او نیز که جایگاه ویژه‌ای در کشور داشت، نقش به سزایی در طراحی پرچم آمریکا از خود نشان داد و پسرش جوزف، هم به خاطر شخصیت وطن پرست خود شعر «درود بر کلمبیا» را سرود. جوزف پس از چند سال توانست به عضویت یکی از کنگره‌های دولت فدرال درآید و پس از مدتی هم به عنوان رئیس مرکز هنرهای تجسمی در پنسیلوانیا منصوب گردد. مادربزرگ فلورانس، آنا، نیز یکی از شخصیت‌های برجسته در فیلادلفیا بود که هم اکنون باید یاد و خاطرۀ او را نیز گرامی داشت.

با مروری بر زندگی فلورانس متوجه می‌شویم که او به عنوان یک دختر بچۀ کوچک قادر بود نقاشی‌های زیبایی بکشد و حتی برای طراحان لباس، طرح‌های زیبایی طراحی کند. او آنقدر ماهرانه نقاشی می‌کرد که در گوشۀ نقاشی‌هایش نام خود را نیز می‌نوشت و امضایی گوشه‌اش می‌زد. طوری که هرکس نقاشی او را می‌دید تصور می‌کرد که توسط نقاش بزرگ و حرفه‌ای کشیده شده است نه یک دختر بچۀ کوچک. سرانجام در سال ۱۸۸۹ تا ۱۸۹۷ فلورانس تصمیم گرفت که در مرکز هنرهای تجسمی در پنسیلوانیا تحت آموزش‌های حرفه‌ای قرار بگیرد. در آنجا او با همسر خود، اِوِرت شین آشنا شد. او نیز نقاش بسیار بسیار ماهری بود که اغلب در جشنواره‌های نقاشی شرکت می‌کرد و گالری‌های نقاشی خود را در معرض دید همگان قرار می‌داد. مدتی پس از به اتمام رسیدن آموزش‌های فلورانس در مرکز هنرهای تجسمی پنسیلوانیا او با اِوِرت ازدواج کرد و آن دو زندگی را باهم آغاز نمودند. تا قبل از جنگ جهانی اول، فلورانس مطالبی مربوط به کتاب‌های ادبیات کودکان نوشت و نقاشی‌هایی می‌کشید. اما از آن پس او در کنار نقاشی‌هایش نام خود را به شکل فلورانس اسکاول. ش می‌نوشت و کسی نمی‌دانست که چرا او نام همسر خود را از کنار نامش حذف کرده است. برخی‌ها می‌گفتند که چون فلورانس از آن به بعد عقاید فمینیسمی پیدا کرده است، تصمیم گرفت که نام همسر خود را از کنار نامش پاک کند و بیشتر به حق و حقوق زنان رسیدگی کند و اعتقادات خود را به واضح‌ترین شکل به همه نشان دهد.

در سال ۱۹۱۲ پس از چهارده سال زندگی مشترک، اِوِرت تصمیم گرفت که از فلورانس جدا شود. 

با رفتن اِوِرت، فلورانس با شرایط تازه‌ای در زندگی‌اش مواجه شد و تصمیم گرفت به عنوان یک سخنران و معلم علم متافیزیکی در میان مردم ظاهر شود. 

 فلورانس اسکاول شین در آپارتمانش در خیابان پنجم ۱۱۳۶ دیده از جهان فرو بست و در روز ۱۷ اکتبر سال ۱۹۴۰ در سن ۶۹ سالگی دقایقی قبل از ظهر به دیار باقی شتافت. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰
قابلیت انتقالندارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالندارد
حجم۰ مگابایت