با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی با این کتاب مدیر استثنایی باشید! اثر موسی زمان‌زاده‌دربان

دانلود و خرید کتاب صوتی با این کتاب مدیر استثنایی باشید!

راه‌های مدیریت صحیح و تاثیرگذار

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی با این کتاب مدیر استثنایی باشید!  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی با این کتاب مدیر استثنایی باشید!

کتاب صوتی با این کتاب مدیر استثنایی باشید! نوشته‌ موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به شما کمک می‌کند تا موفقیت‌های بی‌شماری در امورات شخصی و کاری کسب کنید.

درباره‌ کتاب با این کتاب مدیر استثنایی باشید

موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی در کتاب با این کتاب مدیر استثنایی باشید! از راه‌های مدیریت صحیح و تاثیرگذار صحبت کرده‌اند. این اثر مجموعه‌ای از بهترین گفته‌های کتاب‌های مدیریتی معروف در سراسر دنیا است.

شنیدن کتاب با این کتاب مدیر استثنایی باشید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام افرادی که به میدیریت علاقه دارند و یا در حوزه‌های مدیریتی مشغول به کار هستند می‌توانند از محتوای کتاب با این کتاب مدیر استثنایی باشید! استفاده کنند.

بخشی از کتاب با این کتاب مدیر استثنایی باشید

هدف

هر انسانی باید در زندگی خود هدفی داشته باشد. انسانی که دارای هدف نباشد مانند کشتی‌ای می‌باشد که بدون مقصد در دریا رها شده و گرفتار طوفان و امواج دریا گردیده است. اگر انسان برای تمام زندگی خود برنامه ریزی نماید و با تعیین هدف، تمام افکار و نیروهای پراکنده خود را بر روی آن هدف مشخص و واحد، متمرکز نماید حتما به موفقیت دست خواهد یافت. کسی که دارای هدف مشخصی باشد و به آن هدف، علاقه داشته باشد زندگی برای او لذت بخش خواهد بود. بالعکس انسان بی هدف در زندگی امیدی نداشته و مانند یک موجود عاطل و باطل خواهد شد و برای هیچ کسی مفید نخواهد بود و نبود او بهتر از وجودش خواهد شد.

رسیدن به قدرت عملی فوق العاده، نشر شمیم گل نرگس / صفحه ۵

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۸٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۸٫۲ مگابایت