با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خارج از هزارتو

دانلود و خرید کتاب صوتی خارج از هزارتو

یک راه هیجان‌انگیز برای فرار از بی‌حرکتی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خارج از هزارتو  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خارج از هزارتو

کتاب صوتی خارج از هزارتو نوشته اسپنسر جانسون در ادامه کتاب چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ نوشته شده است. کتاب چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ پس از یک سال به فروش به بیش از ۲۱ میلیون جلد رسید. با این وجود، اسپنسر احساس می‌کرد هنوز سوال‌های دیگری نیز وجود دارند که باید پاسخ داده شود.

درباره کتاب صوتی خارج از هزارتو

برای جواب دادن به این سؤالات ، چرا و چگونه. چرا گاهی اوقات خودمان را با تغییر زمان وفق می‌دهیم و گاهی اوقات این کار را نمی‌کنیم؟ و چگونه خودمان را با تغییرات زمان در جهت ایجاد زندگی مطلوب و سرشار از شادی، وفق دهیم؟؛ که پس از مطالعه کتاب چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ ایجاد می‌شد، اسپنسر جانسون احساس کرد که باید قدمی حیاتی و فراتر از داستان پنیر بردارد و کتاب خارج از هزارتو را در جواب به سوالات پیش آمده منتشر کرد.

داستان چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟، به خوانندگانش راهی برای سازگاری با تغییر شرایط کار و زندگی‌شان نشان می‌دهد. حال آنکه داستان خارج از هزارتو به شما کمک خواهد کرد تا نه تنها خودتان را با شرایط وفق دهید، بلکه سرنوشت خود را نیز تغییر دهید.

شنیدن کتاب خارج از هزارتو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگیشان را در جهت مثبت تغییر دهند پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۸٫۰ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۸٫۰ مگابایت