با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهایی از زندان ذهن

دانلود و خرید کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن

آرامش ذهن در گرو روابط درست

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن

کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن نوشته موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به شما نکاتی را جهت بهره‌ور‌ی بیشتر از هوش و ذهن‌تان را می‌آموزد و سخنانی را از زبان افراد با هوش بیان می‌کند.

درباره کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن

تلقی ما از هر چیز و عکس العمل مان در رابطه با هر اتفاق به ذهن ما بر می گردد، هر چقدر ذهن آرامتر باشد برخوردها و ارتباطات افراد تعادل خود را بیشتر نشان می دهند، از آنجایی که انسان ذاتا پرخاشگر و متجاوز نیست و ذهنش ماهیتا آرام و روشن است لذا بیشتر به دنبال فرح و شادی است، اما بهترین حالتی که افراد می توانند نسبت به یکدیگر داشته باشند این است که با برخوردها و حرف های مثبت به یکدیگر عزت نفس را در خود و دیگران بالا ببرد، این نوع برخورد در جامعه جذابیت خاصی دارد و پر جاذبه بودن فرد را نیز بیش از بیش نشان خواهد داد، تمرکز نمودن روی خصلت های خوب می تواند آرامش وشادی را نه تنها به ذهن فرد، بلکه به محیط نیز برگرداند. این کتاب شما را از زندانی ذهنتان رها می‌کند.

شنیدن کتاب رهایی از زندان ذهن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال رهایی از زندان ذهن و آرامش هستند، پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۹٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۹٫۷ مگابایت