دانلود کتاب صوتی شفاف صحبت کنید با صدای محسن حکیم معانی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی شفاف صحبت کنید اثر الیزابت کونکه

دانلود و خرید کتاب صوتی شفاف صحبت کنید

معرفی کتاب صوتی شفاف صحبت کنید

کتاب صوتی شفاف صحبت کنید اثر الیزابت کونکه یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه مهارت‌های ارتباطی و موفقیت است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

الیزابت کونکه، در کتاب شفاف صحبت کنید به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های شفاف صحبت کردن در جمع را بیاموزید. او در این کتاب مهارت‌هایی مانند نفس کشیدن عمیق، استفاده موثر از صدا و لحن، نحوه انتخاب واژه‌های مناسب و تاثیرگذاری روی مخاطب را به شما آموزش می‌دهد.

شنیدن کتاب شفاف صحبت کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های آموزشی و فرهنگی به ویژه کسانی را که به واسطه کار و شغل خود ناگزیر از سخن‌رانی و صحبت کردن در جمع هستند، به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظرات کاربران

شنونده
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

چرا نصفه نیمه توضیح داده ... مثلا اون قسمت که میگه وقتی انتقادتونو تو لفافه میگین مقصود و کلامتون در تناقضه ، یهو میگه ما احتمالا به این خاطر منظور حقیقیمون رو پنهان میکنیم ! اما هیچ توضیح یا راهکاری نمیده

- بیشتر

زمان

۴۸ دقیقه

حجم

۳۳٫۶ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۴۸ دقیقه

حجم

۳۳٫۶ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۲۰,۲۵۰
تومان