با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لمس بشر

دانلود و خرید کتاب صوتی لمس بشر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی لمس بشر  نوشته  میچ البوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی لمس بشر

کتاب صوتی لمس بشر اثر تازه‌ای از میچ آلبوم، نویسنده مشهور کتاب سه‌شنبه‌ها با موری است. این داستان که در دوران شیوع بیماری کرونا نوشته شده است، اثری الهام‌بخش است که به مخاطبان کمک می‌کنند تا این روزها را با امید  پشت‌سر بگذرانند. 

نسخه صوتی این داستان را با ترجمه شهرزاد ضیایی و صدای مرجانه حسین‌زاده می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی لمس بشر

بیماری کشنده‌ شایع شده است و آدم‌ها از هم فاصله می‌گیرند. نسبت به هم بی‌اعتماد شده‌اند و تلاشی برای برقراری رابطه با یکدیگر نمی‌کنند. در این میان، تنها یک نفر امیدش را از دست نداده و به سراغ آدم‌ها می‌رود. 

موسی، پسر کوچک هشت ساله به بازی کردن و خندیدن ادامه می‌دهد. از بیماران عیادت می‌کند و هرچقدر انسان‌ها از هم دور می‌شوند، او به آن‌ها نزدیک‌تر می‌شود. اما راز این کار او چیست؟ چرا موسی می‌تواند به دیدار همه اهل محل برود و آن‌ها را در آغوش بگیرد، اما خودش بیمار نشود؟

لمس بشر، داستان خواندنی کودکانی با امیدها و آرزوهای بسیار است و از همه انسان‌هایی صحبت می‌کند که از لمس کردن، در آغوش گرفتن و بوسیدن یکدیگر محروم شده‌اند. لمس بشر می‌تواند مردم دنیا را دوباره به هم پیوند دهد و آنان را نسبت به آنچه دور و برشان اتفاق می‌افتد، آگاه‌تر و حساس‌تر کند تا امیدشان را در روزهای مبارزه با کرونا از دست ندهند.

کتاب صوتی لمس بشر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به آثار میچ آلبوم از شنیدن این داستان زیبا لذت می‌برند. اگر به داستانی نیاز دارید که در این روزهای سخت، الهام‌بخشتان باشد، این کتاب صوتی را از دست ندهید.

درباره میچ آلبوم 

میچ دیوید آلبوم ۲۳ می سال ۱۹۵۸ در نیوجرسی آمریکا به دنیا آمد. او نویسنده آمریکایی و روزنامه‌نگار، فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه نویس، مجری رادیو و تلویزیون و نوازنده است. کتاب‌های میچ آلبوم بیش از ۳۵ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شده‌اند. میچ آلبوم را البته به خاطر داستان‌های الهام بخشش می‌شناسند. از آثار معروف او که به زبان فارسی ترجمه شده و از استقبال خوبی هم برخوردار شده، می‌توان به در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند، نفر بعدی که در بهشت ملاقات می کنید، سه شنبه‌ها با موری و به اولین تماس تلفنی از بهشت اشاره کرد. او در حال حاضر به همراه همسر خود جینین سابینو در شهر دیترویت ایالت میشیگان زندگی می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲۵٫۱ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
زمان۰۴ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲۵٫۱ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن