با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی طرح بزرگ اثر استیون هاوکینگ

دانلود و خرید کتاب صوتی طرح بزرگ

۴٫۲ از ۲۸ نظر
۴٫۲ از ۲۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی طرح بزرگ  نوشته  استیون هاوکینگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی نویسنده
عکس استیون هاوکینگ
استیون هاوکینگ
انگلیسی | تولد ۱۹۴۲ - درگذشت ۲۰۱۸

استیون هاوکینگ یک نظریه‌پرداز علم فیزیک بود که با تئوری‌های تکان‌دهنده‌اش در ارتباط با سیاه‌چاله‌ها و نظریه‌ی نسبیت در دنیا مطرح شد. شهرت او به دنیای علم محدود نماند و حتی مردم عادی هم ...

معرفی کتاب صوتی طرح بزرگ

کتاب صوتی طرح بزرگ اثر مشترک استیون هاوکینگ و لئوناردو ملودینف، به بررسی تاریخچه‌ی دانش در مورد جهان می‌پردازد. ادعای این کتاب این است: نظریه مکانیک کوانتومی و تئوری نسبیت، چگونه می‌توانند به ما در درک این‌که چگونه جهان‌ها توانسته‌اند از هیچ شکل بگیرند، کمک کنند؟

این اثر بعد از انتشارش در آمریکا به یکی از کتاب‌های پرفروش سایت آمازون بدل شد و کمی بعد در انگلستان نیز در فهرست پرفروش‌ها قرار گرفت. نسخه صوتی کتاب طرح بزرگ را با ترجمه امیر امیرآبادی و صدای حسین صداقت و تایماز رضوانی می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی طرح بزرگ

هدف هاوکینگ و ملودینف از نوشتن کتاب طرح بزرگ پاسخ‌ دادن به پرسش‌هایی از این قبیل بوده است: جهان کی و چگونه به وجود آمده است؟، چگونه می‌توانیم به درک کاملی از جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، برسیم؟، واقعیت بیرون از وجود ما به چه شکل است؟، چرا قوانین طبیعت طوری برنامه‌ریزی شده که اجازه می‌دهد موجوداتی مانند ما در آن وجود داشته باشند؟ و ...

مولفان کوشیده‌اند تا با توجه به نظریه‌های جدید و از زاویه‌ای نو به این سوالات چالش برانگیز پاسخ بدهند. هاوکینگ بزرگ‎‌ترین نظریه‌پرداز عصر حاضر در انتهای کتاب اینطور نتیجه‌گیری می‌کند: تنها برخی از جهان‌ها در هستی، از اشکال زندگی حمایت می‌کنند و ما در یکی از آن جهان‌ها قرار گرفته‌ایم.

کتاب صوتی طرح بزرگ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به کتاب‌های علمی، فیزیک و کیهان‌شناسی از شنیدن کتاب صوتی طرح بزرگ لذت می‌برند. 

درباره استیون هاوکینگ 

استیون هاوکینگ ۸ ژانویه ۱۹۴۲ و در بحبوحه جنگ جهانی دوم به دنیا آمد. در هفده‌سالگی به کالج آکسفورد وارد شد. بعد از اول شدن در امتحانات نهایی به کمبریج وارد شد و وقتی بیست و یک‌ساله بود متوجه شد که بیمار است. هرچند پزشکان به او گفته بودند به زودی می‌میرد اما او تصمیم گرفت تا فکر کند این حرف پزشکان هم مثل اشتباهات کتاب‌های درسی است. بنابراین، بعد از تلاش‌های بسیاری که کرد، از افسردگی ناشی از شوک بیماری بیرون آمد و دوباره کارهایش را از سر گرفت. او در سال ۱۹۶۵ با جین وایلد آشنا شد و ازدواج کرد. بر خلاف او، جین وایلد به خدا اعتقاد داشت. البته این ازدواج سی سال بعد به جدایی منجر شد. او از ۱۹۷۹ تا یکم اکتبر ۲۰۰۹، دارنده کرسی ریاضیات لوکاس بود. از میان آثار او می‌توان به تاریخچه خودم، جایگاه ما در جهان هستی؛ تئوری همه چیز، طرح بزرگ و هاوکینگ و سیاهچاله‌ها اشاره کرد.

استیون هاوکینگ ۱۴ مارس ۲۰۱۸ در ۷۶ سالگی چشم از دنیا فروبست.

نظرات کاربران

mir hamidreza
۱۴۰۱/۰۴/۱۰

نویسنده کتاب آدمو متقاعد میکنه که این کتاب خوندنیه! گویندگی هم جالب و خوبه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۵۸٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۶ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۵۸٫۹ مگابایت