با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الگوبرداری و موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی الگوبرداری و موفقیت

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی الگوبرداری و موفقیت  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی الگوبرداری و موفقیت

الگوبرداری و موفقیت اثری از برایان تریسی نویسنده پرکار و سرشناس حوزه موفقیت و کسب‌وکار است.

صحبت کردن درباره افراد موفق و شنیدن زندگی‌نامه و رازهای موجود در زندگی آن‌ها همیشه جذابیت خاص خود را دارد. تک‌تک این صحبت‌ها می‌تواند تبدیل به نکته‌ یا رازی شگفت‌آور و کلیدی به سوی موفقیت و خوشبختی ما باشد. رسیدن به درک عمیقی از زندگی و قرار گرفتن در مسیر جاودانگی تمام هدفی است که بزرگانی مانند برایان تریسی سعی در رقم زدن آن برای ما داشته‌اند. 

هر کس به مقدار فهم خود این جملات را درک کرده و با همان مقدار می‌تواند کوه‌ها را جابجا نماید. خیلی‌ها معتقدند اگر قبلاً حتی یک انسان در دنیا موفق به انجام کاری شده باشد، حتماً بقیه هم می‌توانند راه او را طی کنند.

 برایان تریسی خود بارها و بارها تأکید داشته است که در زندگی شخصی خود برای رسیدن به موفقیت از افراد موفق الگوبرداری نموده است. حالا خود او نیز به یکی از الگوهای ما برای رسیدن به موفقیت تبدیل شده است. واقعیت این است که موفقیت و تأثیرپذیری از دیگران نیاز به پشتکار و بینش درونی قوی و بالایی دارد. چه بسا افرادی بدون کمترین استعداد و تنها با تکیه بر پشتکار و تکرار یک روش به موفقیت‌های بسیار زیادی رسیده و افرای هم با هزاران استعداد به هیچ کجا نرسیده‌اند. برایان تریسی با تدارک بیش از صدها سمینار آموزشی موفقیت تاکنون به بیش از میلیون ها نفر تنها از همین راه تجربیات خود را انتقال داده و باعث تحول زندگی بسیاری از آن‌ها شده است. اما موضوع اصلی اینجاست که این افراد خود خواسته‌اند که موفق شوند و جملات انگیزشی برایان تریسی و راهکارهای وی تنها چراغی در این راه سخت برای آن‌ها بوده است.

 شنیدن کتاب الگوبرداری و موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به دنیای کتاب های موفقیت را به شنیدن این اثر دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۰٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۰٫۰ مگابایت