با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیر یک دقیقه ای تیم هایی با کارایی بالا می سازد

دانلود و خرید کتاب صوتی مدیر یک دقیقه ای تیم هایی با کارایی بالا می سازد

دستیابی به تعالی از طریق تیم‌سازی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مدیر یک دقیقه ای تیم هایی با کارایی بالا می سازد  نوشته  کن بلانچارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مدیر یک دقیقه ای تیم هایی با کارایی بالا می سازد

مدیر یک دقیقه ای تیم هایی با کارایی بالا می سازد اثری در زمینه مدیریت و کسب وکار نوشته کن بلانچارد، دونالد کارو و یونیس پریسی است. بلانچارد، کارو و یونیس پریسی در این کتاب درباره دستیابی به تعالی از طریق تیم‌سازی در سازمان صحبت می‌کنند.

درباره کتاب صوتی مدیر یک دقیقه ای تیم هایی با کارایی بالا می سازد

هرگز تا قبل از این در تاریخ محیط کار، مفهوم کار تیمی آنقدر برای عملکرد سازمان‌های موفق مهم نبوده است. با رشد سریع تغییرات اجتماعی، تکنولوژیکی و اطلاعاتی در حالِ وقوع، جامعه ما با استرس‌هایی روبروست که قبلاً هرگز تجربه نکرده است. سازمان‌های ما پیچیده‌تر و رقابتی‌تر شده‌اند. دیگر ما نمی‌توانیم برای رسیدن به جایگاه‌های برتر، صرفاً متکی به تعدادی محدودی نیروی کارآمد باشیم. اگر می‌خواهیم بقاء یابیم باید روش‌هایی پیدا کنیم تا از خلاقیت و پتانسیل افراد در همه سطوح استفاده نماییم.

حرکت به سمت مشارکت و دخالت دادن افراد در کارها، به قدری قوی‌ است که از آن به عنوان «انقلاب سوم» در رویه‌های مدیریتی یاد می‌شود. کار تیمی منجر به افزایش مالکیت و تعهد، شکوفایی خلاقیت و ایجاد مهارت‌ها می‌گردد. رهبر امروزی باید توانمندکننده افراد و تسهیل‌کننده تیم‌ها باشد- نه تنها به عنوان یک رهبر اثربخش تیم، بلکه به عنوان عضوی اثربخش از خود تیم باشد.

مفاهیمی که در سراسر کتابِ مدیر یک دقیقه ای تیم هایی با کارایی بالا می سازد ارائه می‌شوند، یک نقشه دقیق برای مدیریت حرکت به سمت ساخت تیم‌هایی با بهره‌وری و رضایتمندی بالاتر مطرح می‌کنند.

کن بلانچارد، کارو و پریسی در قالب داستانی جذاب، همراه مدیر جوانی که در حال یادگیری مفاهیم رهبری است؛ اصول تشکیل تیم هایی با کارایی بالا را آموزش می‌دهند.

شنیدن کتاب مدیر یک دقیقه ای تیم هایی با کارایی بالا می سازد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مدیران و همه علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت و کسب وکار.

درباره کن بلانچارد

کن بلانچارد مسئول ارشد «شرکت‌های کن بلانچارد» است، که یک شرکت جهانی با خدمات کامل در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت است و خود بلانچارد و همسرش، دکتر مارجوری بلانچاردآن را در سال ۱۹۷۹ در سن دیه گو، کالیفرنیا، تأسیس کردند. همچنین او در دانشگاه محل تحصیل خود یعنی دانشگاه کورنل، سخنران است و موسس معتمد هیئت امنا نیز محسوب می‌شود.

دکتر بلانچارد جوایز و عناوین افتخاری زیادی برای آثارش در حوزه مدیریت، رهبری و سخنرانی کسب کرده است. در سال ۱۹۹۱، «انجمن ملی سخنرانان»، بالاترین مقام افتخاری خود را تحت عنوان «شورای جایزه تعالی همکاران» را به وی اعطاء کرد. در سال ۱۹۹۲، دکتر بلانچارد توسط «مجله آموزش» و کنفرانس‌های لیکوود، وارد تالار مشاهیر توسعه منابع انسانی شد، و همچنین جایزه چکش حراج طلایی ۱۹۹۲ از طرف تستمستر اینترنشنال به او داده شد. در ۱۹۹۶، کن بلانچارد جایزه تأثیر متمایز روی توسعه منابع انسانی را از طرف انجمن آمریکایی آموزش و توسعه دریافت کرد.

درباره دونالد کارو

دونالد کارو یک مشاور، مربی و آموزش دهنده موفق و مورد احترام در حوزه موفقیت و سخنران انگیزشی پویا می‌باشد.

او مشاوره‌های زیادی را با سازمان‌های دولت، آموزشی وتجاری در سراسر ایالات متحده، مکزیک و کانادا دارد و در حوزه‌های رهبری، تیم‌سازی، تغییر سازمانی، مشارکت کارکنان و همکاری در شرایط کاری، تخصص دارد.

مطالب و سمینارهای او با انگیزه و حالت طنز ارائه می‌شوند و مبتنی بر دانش و تجربه دست اول او می‌باشند. او اغلب به عنوان فردی آگاه و دلسوز در نظر گرفته می‌شود و سوای تفاوت شرکت کنندگان و مخاطبینش، ارتباطی عالی با آنها دارد. دونالد کارو استاد بازنشسته دانشگاه ماساچوست است، جایی که در آن مدیریت و آموزش برنامه تحصیلات تکمیلی در حوزه توسعه سازمانی را از سال ۱۹۶۵ تا ۱۹۹۴ بر عهده داشت.

او یکی از شرکای مشاور و موسس شرکت‌های بلانچارد است، جایی که با سازمان‌های مختلف و نیز خود شرکت‌های بلانچارد، مشاوره دارد.

کارو خالق مجموعه برنامه آموزشی تیم‌های با کارآیی بالاست که توسط شرکت‌های کن بلانچارد ارائه می‌شود و او مقالات زیادی را برای نشریات تخصصی در این حوزه ارائه کرده است. همچنین او یکی از اعضاء فال موسسه NTL نیز می‌باشد.

دونالد کارو مدرک کارشناسی در حوزه کسب و کار از دانشگاه اوهایو، مدرک کارشناسی ارشد در رشته روابط انسانی از دانشگاه اوهایو و مدرک دکترا در رشته روانشناسی مشاوره از دانشگاه فلوریدا دارد.

درباره یونیس پریسی

خانم یونیس پریسی کارو یک مشاور و مربی موفق مشاوره است و به عنوان سخنران انگیزشی فعالیت دارد.

او با تجربه زیاد در حوزه‌های مختلف مدیریت و توسعه سازمانی، پروژه‌های آموزشی و مشاوره‌ای زیادی را طراحی، مدیریت و پیاده‌سازی کرده که برای شرکت‌های زیادی در آمریکای شمالی می‌باشند، منجمله مریل لینچ، ای تی اند تی، هیات هتلز، شرکت ترانسکو انرژی و وزارت سلامت، آموزش و رفاه.

تیم‌سازی، رهبری، تغییر سازمانی و مدیریت زندگی جزء حوزه‌های بسیاری‌اند که خانم یونیس پریسی کارو از طریق سمینارها، سخنرانی‌ها و مقالات در آن فعالیت دارد. همچنین او یکی از موسسین برنامه آموزشی تیم‌های با کارآیی بالا می‌باشد که توسط شرکت‌های کن بلانچارد ارائه می‌گردد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۱٫۱ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۱٫۱ مگابایت