با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
باج‌خواهی عاطفی

دانلود و خرید کتاب صوتی باج‌خواهی عاطفی

۲٫۲ از ۵ نظر
۲٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی باج‌خواهی عاطفی  نوشته  دونا فریزییر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی باج‌خواهی عاطفی

میکروبوک صوتی باج‌خواهی عاطفی خلاصه اثر دونا فریزبیر و سوزان فوروارد است که با صدای زهرا احمدی منتشر شده است. این کتاب به شما کمک می‌کند خیلی زود متوجه یک باج‌خواهی بشوید و بتوانید از عواطف و احساساتتان محافظت کنید.

درباره کتاب باج‌خواهی عاطفی

ما در زندگی امروز بسیار راحت در دام باج‌خواهی عاطفی می‌افتیم، زیرا باج‌گیر غریبه نیست او دوست و آشنا و در یک کلام کسی است که ما با او احساسات نزدیک داریم و دوستش داریم. باج‌خواهی عاطفی در روابط نزدیک رخ می‌دهد چون باج‌گیر، شما و ضعف‌های شما را کامل می‌شناسد. لطمه‌ای که افراد از این اتفاق می‌بینند بسیار شدید است اما جایی این ضربه شدید می‌شود که فرد این باج‌گیری را کتمان می‌کند و نمی‌خواهد آن را باور کند. 

با کتاب باج‌خواهی عاطفی شما با این حقیقت که فردِ مورد علاقه‌یتان شما را فریب می‌دهد، روبه رو می‌شوید. واقعیت تلخی که باید آن را بپذیرید. این کتاب افراد و روابط مسموم را به شما یاد می‌دهد.

شنیدن کتاب باج‌خواهی عاطفی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال یک زندگی سالم هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Maryam
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

کتاب، فوق‌العاده‌ست؛ اما فایلی که من گرفتم فقط ۲۴ دقیقه بود و انگار فقط مقدمهٔ کتابو گذاشتن😕 کاش نوشته بودین که متن کامل کتاب نیست و ناقصه لطفا رسیدگی کنید😕

کاربر ۳۲۸۳۵۹۸
۱۴۰۰/۰۳/۱۹

متن کامل کتاب نبود فقط ۲۴ دقیقه. در این خصوص اطلاع رسانی مناسب نبود .وقیمت در مقابل میزان ارائه شده بالا بود

شین
۱۳۹۹/۰۹/۱۳

چرا کامل نبود!!!؟

Zahra Sotoudeh46
۱۴۰۰/۰۲/۰۶

سلام. عالی بود توصیه می کنم تمام افراد علی الخصوص خانمها و دخترخانمهای عزیز و با احساس و عاطفه 'که به راحتی مورد باخواهی قرار می گیرند بخوانندمن بارها و بارها گوش دادم و خلاصه نویسی هم کردم چون خیلی ضربه

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۱ مگابایت