با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آینده خود را خلق کنید

دانلود و خرید کتاب صوتی آینده خود را خلق کنید

۱۲ اقدام اساسی برای به دستیابی به موفقیت نامحدود

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آینده خود را خلق کنید  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آینده خود را خلق کنید

کتاب صوتی آینده‌ی خود را خلق کنید نوشته برایان تریسی است. این کتاب ۱۲ اقدام اساسی برای دستیابی به موفقیت نامحدود‬ را به شما یاد می‌دهد. اکثریت مردم در پاسخ‌ها و واکنش‌هایشان انفعالی رفتار می‌کنند. این اشخاص پیوسته آرزو می‌کنند و امیدوارند که اتفاق خوشایندی در زندگی آن‌ها بیفتد. این اشخاص بلیت‌های بخت‌آزمایی می‌خرند، تا بخواهید برنامه‌های تلویزیون را تماشا می‌کنند و بعد به شکایت از زندگی‌شان می‌نشینند. اینها از موفق‌ها دلگیر هستند، اما حاضر نیستند مانند موفق‌ها تلاش کنند تا به آنچه آن‌ها بدان رسیده‌اند دست پیدا کنند. این کتاب یاد می‌دهد چطور جزو این گروه نباشید.

درباره کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید

می‌توان گفت که در دنیا به دو نوع آدم برخورد می‌کنیم؛ یکی آنهایی که فعال هستند، و دیگری کسانی که انفعالی عمل می‌کنند. تنها حدود ۱۰ درصد مردم عامل هستند و با آنکه این اشخاص به شدت در اقلیت به سر می‌برند در همه زمینه‌ها حرکت‌ها و تکان‌ها را ایجاد می‌کنند. این‌ها کسانی هستند که سررشته امور زندگی‌شان را در دستهای خود می‌گیرند و به اتفاق حوادث اهتمام می‌ورزند. آنها در قبال خود مسئولیت‌ها را می‌پذیرند، مسئولیت نتایج کارشان را هم متقبل می‌شوند. اینها جرئت به خرج می‌دهند تا در شرایط ریسک و نامطمئن قدمی به جلو بردارند. وقتی تصمیم می‌گیرید که آینده خود را خلق کنید، به این اقلیت زنده و شاداب می‌پیوندید. سعی می‌کنید به خط اول موجود در زندگی‌تان حرکت کنید.

شنیدن کتاب آینده‌ی خود را خلق کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تغییر زندگی در جهت مثبت و کسب موفقیت پیشنهاد می‌کنیم

درباره برایان تریسی

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان موفقیت در دنیاست، همچنین وی نویسنده ماهری در عرصه کتاب‌های خودیاری به‌شمار می‌رود که در دنیا شهرت جهانی دارد و کتاب‌هایش میلیون‌ها نسخه به فروش رفته‌اند. برایان تریسی در سال ۱۹۴۴ در خانواده ای فقیر در کانادا به دنیا آمد، پدرش شغل مشخصی نداشت و او و سه برادرش با لباس‌هایی که از خیریه تهیه شده بود، به مدرسه می‌رفتند. دلایل مختلف و مشکلات سبب شد که وی مدرسه را رها کند و مشغول کار شود. وی کارهایی همانند کارگری، شستن ظرف‌ها در هتل، شستن اتومبیل‌ها و کار در مزرعه را تجربه کرد و شاید داشتن این تجارب سبب شد تا در آینده مشاوره‌های کسب و کار برایان تریسی کامل و کاربردی باشد. تریسی از دوران جوانی اعتقاد داشت انسان به چیزی تبدیل می‌شود که به آن فکر می‌کند و به این نکته تأکید می‌کرد که میلیونرها افراد عادی هستند با این تفاوت که فقط بر روی «استقلال مالی» تمرکز دارند. تریسی در ۲۰ سالگی تصمیم گرفت دور دنیا را بگردد، بنابراین در یک شکتی مشغول به کار شد و کار در این کشتی آغاز سفر وی به دور دنیا بود که ۸ سال طول کشید و تجربیات زیادی را برای وی به ارمغان آورد که وی را در مسیر مشاوره های خود در زمینه کسب‌وکار و موفقیت کمک کرد.

برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است که این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. وی در حال حاضر به طور گسترده به سراسر دنیا برای سخنرانی سفر می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۹۹٫۳ مگابایت
زمان۱۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۹۹٫۳ مگابایت