با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی دقیقا چه بگویید اثر فیل جونز

دانلود و خرید کتاب صوتی دقیقا چه بگویید

کلمات جادویی برای تاثیرگذاری و نفوذ روی دیگران

۴٫۱ از ۱۳ نظر
۴٫۱ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دقیقا چه بگویید  نوشته  فیل جونز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دقیقا چه بگویید

دقیقا چه بگویید اثر فیل جونز کتابی درباره کلمات جادویی برای تاثیرگذاری و نفوذ روی دیگران است.

در موقعیت‌هایی که افراد امکانات و منابع یکسانی دارند، بعضی‌ها همیشه در تلاش برای دستیابی به حداقل‌ها هستند و بقیه همواره به موفقیت می‌‌رسند. برخلاف تفاوت در رفتار و تلاش‌شان، افراد موفق، یک چیز مشترک دارند: آنها دقیقا می‌‌دانند چه بگویند، چگونه بگویند و چگونه از کلمات برای رسیدن به نتایج مورد نظرشان استفاده کنند.

 درباره کتاب صوتی دقیقا چه بگویید

درک این موضوع که تغییر کوچک در کلمات می‌تواند چه تفاوتی در گرفتن نتیجه در یک مکالمه ایجاد کند، میتواند شما را برای همیشه به موفقیت پایدار رهنمون سازد.

کلمات جادویی، مجموعه کلماتی هستند که مستقیم با ذهن ناخودآگاه حرف می‌زنند. ذهن ناخودآگاه ابزاری قدرتمند در تصمیم‌گیری است، چون در طی آماده‌سازی ما برای تصمیم‌گیری، بدون تحلیل کردن تصمیم‌ها، برنامه‌ریزی شده است. استفاده از کلماتی که مستقیما با بخشی از ذهن که غیر‌‌‌‌ارادی پاسخ می‌دهد، به شما مزیتی در مکالمه می‌دهند که در اغلب مواقع می‌توانید به آنچه مدنظرتان هست؛ برسید.

در کتاب دقیقا چه بگویید، بعضی از این کلمات جادویی را بررسی شده‌اند و و مثال‌های دقیقی برای شما آورده شده است که نشان دهد چگونه آنها را در مکالمات‌تان به کار ببرید..

این کلمات امتحان شده، تست شده و ثابت شده‌اند و در هنگامی‌ که به درستی استفاده می‌شوند، نتیجه‌بخش می‌باشند. این کتاب فراتر از کلمات جادویی است. هرچه شما در فصل‌های مختلف این کتاب پیش می‌‌روید، دید قدرتمندی درباره اینکه چه چیزی به آدم‌ها انگیزه می‌دهد، پیدا می‌کنید و یاد می‌گیرید چگونه تغییرات ساده‌ای که به طور لحظه‌ای می‌توانید اعمال کنید، زندگی‌تان را بسیار ساده‌تر می‌‌کنند.

 شنیدن کتاب دقبقا چه بگویید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر می‌خواهید قدرت کلام خود و نفوذش روی دیگران را بیشتر و بیشتر کنید، شنیدن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
یوسف
۱۴۰۰/۰۵/۰۷

تکنیک های مکالمه عالی حتما توصیه میکنم

پرنیا اسد
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

فوق العاده بود حتما گوشش کنید معرکه ست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۰٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۰٫۳ مگابایت