با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی فلسفه ملال اثر لارس اسوندسن

دانلود و خرید کتاب صوتی فلسفه ملال

۳٫۶ از ۱۴ نظر
۳٫۶ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فلسفه ملال  نوشته  لارس اسوندسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی فلسفه ملال

فلسفه ملال اثری از لارس اسوندسن، درباره چیستی و هویت ملال است. ملال چیست؟ ملال همان روزمرگی یا دلزده شدن از یک‌نواختی است یا معنای عمیق‌تر دیگری هم دارد؟ چطور می‌شود از شر ملال خلاص شد؟ اصلا دلیل ملال انسان چیست؟ همه به ملال دچار می‌شوند یا ملال فقط گریبانگیر عده‌ای خاص می‌شود؟

همه این سوالات دغدغه کسانی است که یا دچار ملال شده‌اند یا فلسفه و چیستی و چرایی ملال، دغدغه آن‌ها است. لارس اسوندسن، فیلسوف جوان سوئدی، در کتابش به این سوالات پاسخ می‌دهد.

درباره کتاب صوتی فلسفه ملال

لارس اسوندسن در کتاب صوتی فلسفه ملال به لایه‌ه ای زیرین تمدن معاصر پرداخته است که مصرف‌گرایی و امپریالیسم به شدت سعی در پنهان کردنش دارد و این موضوع، چیزی نیست جز ملال. این روزها هر انسانی یا درگیر ملال است یا بعد از مدتی آن را تجربه خواهد کرد.

آنچه لارنس اسوندسن درباره ملال می‌گوید، همراه با ارجاع‌ها و نقل‌‌قول‌های بسیاری به نویسنده‌ها و مشاهیر دیگر است و از این طریق، اعتبار بیشتری به دلایلش می‌بخشد و فقط با اعلام نظرات خودش، گمان و باور خود را به مخاطب القا نمی‌کند.

درباره لارس اسوندسن

لارس اسونسن (Lars Svendsen) در سال۱۹۷۰ در نروژ متولد شد. او فیلسوف و استاد دپارتمان فلسفه در دانشگاه برگن (University of Bergen) است. کتاب‌ها و مقاله فلسفی او تا به حال به ۲۲ زبان دنیا ترجمه شده‌اند و از میان آن‌ها می‌توان به کتاب‌های فلسفه تنهایی، فلسفه ترس، فلسفه ملال و کار اشاره کرد. 

شنیدن کتاب صوتی «فلسفه ملال» را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

ملال مرض روزگار معاصر است. یکی از تعاریف ملال از دست دادن معنای زندگی است و هر انسانی می‌تواند در مقطعی از زندگی‌اش دچار ملال شود و روزها را تهی از معنا ببیند. فلسفه ملال برای همه ما خوب است چرا که انسان عصر مدرن هستیم و زندگی‌مان هر لحظه دچار دغدغه و تنش می‌شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Musyo Rahim
۱۴۰۰/۰۹/۰۶

شاید عنوان فلسفه ملال یک عنوان خود محدود کننده است چرا که ملال در تمام لایه های زندگی روزمره و حتی در بلندپروازی های انسان نفوذ کرده است. ملال سرچشمه بسیاری از بی قراری ها، خوشگذرانی ها لوکس و سیری

- بیشتر
Mo
۱۴۰۰/۰۴/۲۸

اگر اهل ملال باشی کتاب جذابیه

رامین محمودی
۱۴۰۱/۰۳/۰۷

بی‌نظیر بود...

narges
۱۴۰۱/۰۱/۲۵

فلسفه ملال را باید خواند و اصلا صوتی ان قابل فهم نیست چون اینقدر گوینده با سرعت کلمات را میخواند که یه ثانیه تمرکزت را از دست بدهی هیچی نمیفهمی فایل صوتیش افتضاح بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹۱٫۸ مگابایت
زمان۰۷ ساعت
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹۱٫۸ مگابایت