با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی جرأت داشته باش اثر فردریک فانژه

دانلود و خرید کتاب صوتی جرأت داشته باش

روش‌هایی برای افزایش اعتماد‌به‌نفس

۳٫۳ از ۱۲ نظر
۳٫۳ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جرأت داشته باش  نوشته  فردریک فانژه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جرأت داشته باش

در میکروکتاب جرأت داشته باش اثر فردریک فانژه، روش‌هایی برای افزایش اعتماد‌به‌نفس فرامی‌گیرید.

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارند و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید.

درباره میکروکتاب صوتی جرأت داشته باش

اگر به دنبال پیدا کردن ساده‌ترین راه‌حل‌ها برای رسیدن به اعتمادبه‌نفس هستید، میکروکتاب جرأت داشته باش آن را در اختیارتان قرار می‌دهد.

جرأت داشته باش به شما یاد می‌دهد که باید با شناخت نقاط ضعف و قوت خود، عملکرد ذهنی‌تان را تغییر دهید و با مثبت‌اندیشی، از درون به اعتمادبه‌نفس دست پیدا کنید. استفاده از داستان‌های واقعی از افراد مختلف باعث شده تا خواننده بتواند حداقل با یکی از این شخصیت‌ها همذات پنداری داشته باشد و راه‌حل‌هایی برای افزایش اعتمادبه‌نفس پیدا کند.

شنیدن میکروکتاب جرأت داشته باش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کسانی که فکر می‌کنند در زندگی به جرأت و جسارت بیشتری نیاز دارند تا بتوانند اهداف خود را دنبال کنند مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

درباره فردریک فانژه

دکتر فردریک فانژه نویسنده، پژوهشگر و روانشناس فرانسوی است. او بعد از این که به صورت تخصصی در رشته روانشناسی و عصب‌شناسی تحصیل کرد، به انتشار مقالات در برترین نشریه‌های دنیا روی آورد. دکتر فانژه به صورت تخصصی روان درمانی بیماران مختلف را انجام می‌دهد. او کتاب‌های مختلفی را به چاپ رسانده که مهم‌ترین و معروف‌ترین آن جرأت داشته باش است. این کتاب او با استقبال بی‌نظری روبرو شده و به زبان‌های مختلفی در دنیا ترجمه شده است.

بخشی از میکروکتاب صوتی جرأت داشته باش

اگر در زندگی‌تان دچار کمبود اعتمادبه‌نفس باشید، این موضوع روی روابط شخصی، زندگی کاری و روابط اجتماعی شما تاثیر منفی می‌گذارد. دائما در رنجی قرار می‌گیرید که نمی‌دانید باید برای کاهش این رنج چه کاری انجام دهید. همین موضوع نشان می‌دهد که قبل از به کارگیری راه‌حل‌هایی برای کاهش ضعف در اعتمادبه‌نفس باید با ساز و کارهای آن به خوبی آشنا شوید. این شناخت به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که در چه مسیری قرار دارید و برای بهبود اعتمادبه‌نفس خود چه کاری باید انجام دهید.

کمبود اعتماد به نفس، چگونه زندگی شما را از بین می‌برد؟ طبیعتا اگر به دنبال بررسی عواقب خطرناک اعتمادبه‌نفس در زندگی‌مان باشیم، این موضوع خود را به صورت‌های ناملایمی نشان می‌دهد. یعنی عواقب کمبود اعتمادبه‌نفس سنگین است. می‌خواهید کاری را انجام دهید، اما انجام نمی‌دهید، می‌خواهید به جلو حرکت کنید، اما هزاران دلیل و بهانه برای متوقف شدن پیدا می‌کنید. به همین دلیل دائما در ترس، نگرانی و عدم‌رضایت از خود به سر می‌برید. گاهی هم دیگران را دلیل نرسیدن‌های خود می‌دانید. به هر حال احساسی که دریافت می‌کنید، شکست است.

این شکست‌ها باعث شدت گرفتن کمبود اعتمادبه‌نفس در شما می‌شود. افرادی که دچار این مشکل هستند، هممیشه یک تصویر منفی از خودشان دارند و این تصویر را در هر شرایط و موقعیتی با خودشان حمل می‌کنند. این ساز و کارهای کمبود اعتمادبه‌نفس، قدرت تغییر و تحول دارند و می‌توانند شما را وارد ابعاد جدیدی از زندگی کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۱۶۴۹۱۶۱
۱۳۹۹/۰۸/۰۳

به نظر من این کتاب برای افرادی که اعتماد به نفس ندارند و یا اعتماد به نفس ضعیف و یا حتی متوسط دارند بسیار مفیده.همچنین یکبار گوش دادن کافی نیست و باید چندبار گوش داد و حتما تمرینهایی که میگه

- بیشتر
نرگس
۱۳۹۹/۰۸/۱۷

کتاب خوبیه و راه کار داره، من گویندگی آقای دادمهر و خیلی دوست دارم آرام و با تامل

mohamad bagher davoodi
۱۴۰۱/۰۳/۱۶

راهکاری عملیاتی نداره

rezasolouki
۱۳۹۹/۰۸/۱۲

صدای گوینده بسیار بده

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۱٫۶ مگابایت
زمان۰۲ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۱٫۶ مگابایت