با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی غول درون اثر هری کارپنتر

دانلود و خرید کتاب صوتی غول درون

نحوه عملکرد و چگونگی استفاده از ضمیر ناخودآگاه

۴٫۱ از ۱۷ نظر
۴٫۱ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی غول درون  نوشته  هری کارپنتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی غول درون

میکروکتاب صوتی غول درون خلاصه‌ای از کتاب غول درون نوشته هری کارپنتر است. او در این کتاب درباره نحوه عملکرد و چگونگی استفاده از ضمیر ناخودآگاه سخن می‌گوید.

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارند و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید.

درباره میکروکتاب غول درون

تصور اینکه بتوانیم با ضمیر ناخودآگاه خود روبرو شویم، شاید عجیب و غریب باشد، اما امکان‌پذیر است. ضمیر ناخودآگاه می‌تواند زندگی شما را همان جایی ببرد که می‌خواهید. اما معمولا کسی این موضوع را نمی‌داند و به همین خاطر او هم خودش و قدرتش را از شما پنهان می‌کند و شما چون از قدرت‌های آن به خوبی اطلاع ندارید آن را رها می‌کنید.

در میکروکتاب غول درون می‌خوانید که ضمیر ناخودآگاه چه قدرت‌هایی دارد و چطور می‌توانید از آن در جهت رسیدن به اهداف و خواسته‌هایتان استفاده کنید.

شنیدن میکروکتاب غول درون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر می‌خواهید در مورد سلامتی، موفقیت و آرامش ذهنی خود یک راهنمای عملی داشته باشید، این میکروکتاب برای شما مناسب است.

درباره هری کارپنتر

هری کارپِنتر نویسنده، مجری، روزنامه‌نگار و مفسر برنامه‌های ورزشی شبکه بی.بی.سی «BBC» بوده است. البته او بیشتر، گزارش‌های ورزش بوکس را پوشش می‌داد. او حتی ۳ کتاب مهم در مورد ورزش بوکس هم به چاپ رسانده است. هری بعد از اینکه به کار خود را در بی.بی.سی پایان داد، کتاب مهم خود یعنی غول درون را در سال ۲۰۰۵ منتشر کرد و توانست خود را به عنوان یک نویسنده موفق معرفی کند. او در سال ۲۰۱۰ در اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.

بخشی از میکروکتاب غول درون

متخصصان و دانشمندان بر این باورند که توانایی ضمیر ناخودآگاه انسان، بسیار زیاد است و ما فقط از ۱۰ درصد این توانایی استفاده می‌کنیم. اما برای این موضوع شما باید با معنا و مفهوم ضمیر ناخودآگاه آشنا شوید. ضمیر ناخودآگاه چیزی است که شما تنها نسبت به بخشی از آن آگاهی دارید و بخش دیگر آن از کنترل‌تان خارج شده است. موضوع دیگری که به آن می‌پردازم در مورد ذهن و مغز است. بین این دو تفاوت زیادی وجود دارد. مغز یک جسم فیزیکی است و در سر شما قرار دارد و ذهن به عنوان منبع اصلی پرورش افکار شناخته می‌شود.

البته علم تعامل بین رفتار و عصب، این مورد را هم اضافه می‌کند که مغز در همه بدن وجود دارد و در درون جمجمه افراد زندانی نشده است.

برای مدت بسیار زیادی دانشمندان معتقد بودند که ذهن نمی‌تواند روی کارکردهای غیرارادی تاثیر بگذارد. مثلا کنترل ذهنی فشار خون، افزایش ضربان قلب و... تنها با کمک دارو امکان‌پذیر بود. اما ضمیر ناخودآگاه این قدرت را دارد که بتواند روی اعمال غیرارادی انسان هم تاثیر بگذارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Milan
۱۳۹۹/۰۹/۱۰

این کتاب یعنی لمس واقعی ضمیر ناخودآگاه...

رضا
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

کتاب کامل رو بخونید و ریلکسیشن رو انجام بدهید فوقالعاده است متاسفانه میکروبوک ریلکسیشن رو کامل نگفته

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۰٫۱ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۰٫۱ مگابایت