با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
غول درون

دانلود و خرید کتاب صوتی غول درون

ضمیر ناخودآگاه شما

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی غول درون  نوشته  هری کارپنتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی غول درون

کتاب صوتی غول درون اثری از هری کارپنتر است که با ترجمه مریم بردبار و صدای حسن آزادی می‌شنوید. این کتاب شما را با ضمیر ناخودآگاهتان آشنا می‌کند و به شما نحوه عملکرد و چگونگی آن را می‌آموزد.

این اثر یکی از کتاب‌های مرجع در این زمینه است که می‌تواند به تمام پرسش‌هایتان در زمینه ضمیر ناخودآگاه و نحوه کار آن، پاسخ بدهد. 

درباره کتاب صوتی غول درون

ضمیر ناخودآگاه یا ناآگاه، که با نام ضمیر ناهشیار هم شناخته می‌شوند، دربرگیرنده پدیده‌‌های روانی و فرایندهای زندگی ما است. بسیاری از اطلاعات یا افکاری که می‌خواهیم از آن‌ها فرار کنیم، به وجودشان آگاه نیستیم یا موجب اذیت و آزار ما می‌شوند در ضمیر ناخودآگاه ما پنهان می‌شوند و بسیاری اوقات سبب می‌شوند دست به رفتارهایی بزنیم که حتی از نظر خودمان هم عجیب است. این موضوع می‌تواند در نوع نگاه ما به جهان هم تاثیرگذار باشد. 

شکسپیر یکی از افرادی بود که از تاثیر مسائل ناهشیار بر زندگی سخن می‌گفت اما فروید، پدر علم روانشناسی کسی بود که برای این بخش از وجود، که در زندگی روزمره انسان تاثیر زیادی داشتند، اهمیت زیادی قائل شد.

شاید همه ما از تصور اینکه بخواهیم و بتوانیم با ضمیر ناخودآگاه خود روبرو شویم، بترسیم. ممکن است این ایده را قدری عجیب و غریب بدانیم. اما چیزی که مهم است این است که این کار امکان‌پذیر است و البته بسیار هم اهمیت دارد. ضمیر ناخودآگاه یا همان بخش ناهشیار وجود ما، می‌تواند زندگی ما را به سمتی ببرد که می‌خواهد. قدرت بالایی دارد ولی عموم مردم از این قدرت بی‌خبرند. شاید به همین دلیل است که او هم خودش و هم قدرتش را از ما پنهان می‌کند. 

اما حال که از قدرت‌های آن آگاه شده‌اید، باز هم تصمیم دارید که آن را رها کنید؟ اگر پاسختان مثبت است به شما تبریک می‌گوییم چون یک قدم به اهداف خود و همچنین موفقیت نزدیکتر شده‌اید. 

هری کارپنتر در کتاب صوتی غول درون به ما می‌آموزد که ضمیر ناخودآگاه از چه قدرت‌هایی برخوردار است و همچنین به ما یاد می‌دهد از این قدرت‌ها در راه رسیدن به اهداف و خواسته‌هایمان استفاده کنیم.

کتاب صوتی غول درون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی غول درون  را به تمام کسانی که به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه دارند، پیشنهاد می‌کنیم. اگر دوست دارید درباره ضمیر ناخودآگاه خود بیشتر بدانید، این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند. 

درباره هری کارپنتر

هری کارپِنتر نویسنده، مجری، روزنامه‌نگار و مفسر برنامه‌های ورزشی در شبکه بی.بی.سی «BBC» بوده است. البته او بیشتر، گزارش‌های ورزش بوکس را پوشش می‌داد. او حتی ۳ کتاب مهم در مورد ورزش بوکس هم به چاپ رسانده است. 

هری کارپنتر بعد از اینکه به کار خود را در بی.بی.سی پایان داد، کتاب مهم خود یعنی غول درون را در سال ۲۰۰۵ منتشر کرد و توانست خود را به عنوان یک نویسنده موفق معرفی کند. او در سال ۲۰۱۰ در اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.

درباره حسن آزادی

حسن آزادی از گویندگان خوش صدای ایران، فعالیت هنری‌اش را با تئاتر آغاز کرد. او اعتقاد دارد: «گوينده‌ای موفق است كه بازيگری را هم بداند، كه اين بازيگری همان حسی است كه گوينده در خواندن متن‌های مختلف می‌گيرد...»

حسن آزادی در حال حاضر دو برنامه را در رادیو فرهنگ اجرا می‌کند که سردبیری دو برنامه بر عهده پسرش، مهدی آزادی، است. او همچنین در زمینه تولید کتاب صوتی نیز فعالیت دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۱ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۵۹٫۴ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۵۹٫۴ مگابایت