با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی رویاها و ثروت اثر گروه مترجمان شنیدار

دانلود و خرید کتاب صوتی رویاها و ثروت

۳٫۳ از ۶ نظر
۳٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رویاها و ثروت  نوشته  گروه مترجمان شنیدار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی رویاها و ثروت

کتاب صوتی رویاها و ثروت اثری از رابرت کیوساکی نویسنده معروف حوزه موفقت در کسب‌وکار است.

رابرت کیوساکی در این کتاب صوتی به شما می‌گوید چطور رویاهای شما می‌توانند به خوشبختی و استقلالی مالی شما کمک کنند. چطور می‌توانیم در این مسیر دارایی‌های واقعی خود را افزایش دهیم و از بدهی‌های خود بکاهیم. چطور با دسته‌بندی رویاها می‌شود سریع دنیای خود را تغییر داد. 

پس با ترس‌ها و تردید‌های خود روبرو شوید و مطمئن باشید با شنیدن این کتاب صوتی درهای دنیاهای جدیدی به رویتان باز خواهد شد. کیوساکی می‌گوید یادتان باشد وقتی کارمند هستید وظیفه شما به جای ثروتمند کردن خودتان، ثروتمند کردن دیگران است. اگر رویاهای خود را بدون توقف دنبال کنید قطعا شما هم می‌توانید به ثروت و خواسته‌های مورد نظر خود برسید.

 شنیدن کتاب صوتی رویاها و ثروت‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

همه علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت در کسب‌وکار را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

 درباره رابرت کیوساکی

رابرت تورو کیوساکی، معروف به رابرت کیوساکی، در ۸ آپریل ۱۹۴۷ در هاوایی آمریکایی و در خانواده‌ای ژاپنی-آمریکایی زاده شد. او پس از پایان دوران دبیرستان، به آکادمی بازرگانی نیروی دریایی، وارد شد و پس از دانش‌آموختگی، به عنوان ملوان در جنگ ویتنام شرکت کرد. پس از جنگ، در رشته MBA ادامه تحصیل داد و از ارتش خارج شد. کیوساکی سپس وارد حرفه مدیریت فروش شد و در چندین شرکت از جمله کمپانی زیراکس فعالیت کرد.

رابرت کیوساکی به تدریج در حوزه‌های گسترده و متنوعی سرمایه‌گذاری کرده و توانست به یک کارآفرین و سرمایه‌گذار موفق تبدیل شود.

کیوساکی در طول فعالیت مالی و تجاری خود، تجاربی را کسب کرد و از آنها برای ایجاد ساختار آموزش مهارت‌های کسب و کار خود استفاده کرد. محور آموزش‌های مالی رابرت کیوساکی، پیرامون مفهومی به نام «آموزش مالی» است. در این مفهوم افراد آموزش می‌بینند تا در حوزه‌های گوناگونی مانند کسب و کارها، بورس اوراق بهادار و ... سرمایه‌گذاری کنند به طوری که بتوانند در بلند مدت از وابستگی به کار کردن و دریافت دستمزد رها شوند. بر اساس آموزش‌های کیوساکی، تحصیلات دانشگاهی زیاد برای به دست آوردن شغل بهتر با دستمزدهای بیشتر راه موفقیت نیست. بلکه افراد باید به روش‌های سرمایه‌گذاری، کسب درآمدهای جانبی و تجارت شخصی بیندیشند و برای آن برنامه‌ریزی کنند.

کیوساکی اکنون شرکت مشاوره اقتصادی و آموزش مهارت‌های کسب و کار به نام «پدر پولدار» دارد که برگرفته از نام مهمترین کتابش، «پدر پولدار، پدر بی‌پول» است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲٫۵ مگابایت