با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قبایل

دانلود و خرید کتاب صوتی قبایل

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قبایل  نوشته  ست گودین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قبایل

ست گودین، در کتاب قبایل درباره چگونگی رسیدن به رویاها و آرزوها صحبت می‌کند.

 درباره کتاب صوتی قبایل

او در این کتاب شرح می‌هد که افراد برای تحقق دیرینه‌ترین آرزوهای خود چطور باید عمل کنند.گودین بویژه بر موضوع «رهبری قبایل» تمرکز دارد و شرح می‌دهد که چگونه هم‌پیمانان خود را گرد هم آورید، از آن‌ها «قبیله» بسازید و به اهداف بزرگ دست یابید. او نحوه استفاده از رسانه‌های اجتماعی، برای آغاز حرکت قبیله‌ها را بیان می‌کند و به‌درستی از عادت‌های روحی و روانی مخربی نام می‌برد که افراد برای توجیه حالت رخوت خود به آن‌ها متوسل می‌شوند.

او در این کتاب صوتی همچنین توضیح می‌دهد که افراد چگونه می‌توانند خود را به رهبری تبدیل کنند که مورد نیاز قبیله‌شان و حتی دیگر افراد جهان است. 

طبق گفتۀ گودین، این‌که چگونه به رهبری کاریزماتیک، فعال و مثبت تبدیل شوید، به تصمیم خود شما بستگی دارد و البته کار آسانی هم نیست. نویسنده در این کتاب با ذکر مثال‌های واقعی از افرادی پرشور و هیجان که دارای ایده‌های به‌ظاهر غیرعملی هستند، چگونگی تحقق ایده‌های آن‌ها را به رشته تحریر در می‌آورد. 

 شنیدن کتاب قبایل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست‌داران کتاب‌های موفقیت در زندگی و کسب‌وکار مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره ست گودین

ست گودین، نویسنده، کارآفرین و سخنران برتر آمریکایی است. بیشتر فعالیت‌های او در زمینه کسب‌وکار است و به کارآفرینانی که در مسیر موفقیت خود با مشکل روبرو شدند، مشاوره می‌دهد. او ضمن نوشتن مقالات در برترین نشریات روز دنیا، کتاب‌های مهمی از جمله «شیب» و «گاو بنفش» را نوشته است که توانسته در دنیای کسب‌وکار سر و صدای زیادی به پا کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۷٫۳ مگابایت
زمان۱ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۷٫۳ مگابایت