با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی اعجاز خوراکی‌ها اثر نیل بارنارد

دانلود و خرید کتاب صوتی اعجاز خوراکی‌ها

درمان غذایی و گیاهی انواع بیماری‌ها

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اعجاز خوراکی‌ها  نوشته  نیل بارنارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اعجاز خوراکی‌ها

دکتر نیل بارنارد در کتاب اعجاز خوراکی‌ها شما را با درمان‌های غذایی و گیاهی انواع بیماری‌ها آشنا می‌کند.

 درباره کتاب اعجاز خوراکی‌ها

 نیل بارنارد یک متخصص پرطرفدار امریکایی در زمینه طب سنتی و گیاهی است که در این کتاب درباره توان و چگونگی مبارزه برخی از خوراکی‌ها با بیماری‌ها صحبت می‌کند. همچنین درباره این که کدام ماده یا مکمل غذایی بیشترین تاثیر را در رمان یک بیمای خاص دارد. 

خوراکی‌ها با خنک کردن التهاب، کاهش تخریب محل جراحت، پاسخ به درد و تاثیر بر مغز، از درد می‌کاهند. بارنارد ایده‌های خود را بر اساس تحقیقات علمی و بررسی‌های افراد برجسته و برتر دنیا ارائه کرده است که برای به دست ‌آوردن بهترین نتیجه باید مو به مو به آنها عمل کرد.

 شنیدن کتاب اعجاز خوراکی‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به طب سنتی و گیاهی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

 بخشی از کتاب اعجاز خوراکی‌ها

بررسی‌های انجام شده نشان دادند که نوع تغذیه، نقش مهمی در ایجاد سرطان‌های پستان، روده بزرگ، پروستات و سایر اندام‌های بدن دارد و می‌تواند دوران زندگی بیماران مبتلا را طولانی‌تر و یا برعکس کوتاه‌تر کند. مجموعه این حقایق به نظر حیرت انگیز می‌رسد. خانمی که در بیمارستان یاد شده به علت سرطان به کام مرگ فرو رفته بود، ممکن بود از ابتدا به این بیماری مبتلا نشود و درگیر این نبرد بی‌فرجام نباشد. این گناه ما نبود، زیرا هرگز نمی‌توانستیم مطمئن باشیم که برنامه غذایی کاملا متفاوتی، می‌تواند تا بدین حد و مؤثر باشد. هیچ یک از ما به این شناخت نرسیده بودیم، تا کوشش خود را در این راستا آغاز کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸۱٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۱۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸۱٫۹ مگابایت