با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک اثر اسپنسر جانسون

دانلود و خرید کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک

۲٫۶ از ۵ نظر
۲٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک

کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک نوشته اسپنسر جانسون و ترجمه‌ی نیاز ظفری درباره‌ی اهمیت نقش مادر در شکل‌گیری شخصیت فرزندان است و راهکارهای موثری برای بهبود روابط ارائه می‌کند. 

نسخه صوتی کتاب نقش مادر در تربیت کودک را با صدای تینا میرکریمی می‌شنوید.

درباره‌ کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک

مادران همیشه اولین معلمان فرزندان هستند. بچه‌ها معمولا زمان زیادی را با مادرشان می‌گذرانند و بخش عمده‌ای از تربیت خود را از مادر دریافت می‌کنند. همه‌ی مادران تلاش می‌کنند تا بهترین مادر برای فرزندانشان باشند و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن تربیت کنند. برای اینکار کتاب‌ها و منابع تربیتی بسیاری وجود دارد که می‌تواند والدین را راهنمایی کند. یکی از بهترین این کتاب‌ها، کتاب نقش مادر در تربیت کودک است. اسپنسر جانسون در کتاب نقش مادر در تربیت کودک، راهکارهای موثری را بیان می‌کند که می‌تواند به مادران کمک کند تا بهترین برخورد را با بچه‌ها داشته باشند و اعتماد به نفس و عزت نفس را در وجود خود و فرزندانشان تقویت کنند. 

کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک را به چه کساتنی پیشنهاد می‌کنیم

والدین و علاقه‌مندان به موضوعات تربیتی و روان‌شناسی می‌توانند از محتوای کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک استفاده کنند. 

درباره اسپنسر جانسون

دکتر اسپنسر جانسون (۱۹۳۸ - ۲۰۱۷) فیزیکدان و نویسنده‌ی آمریکایی است. او عمدتا به دلیل نوشتن کتاب‌هایی در زمینه‌ی خودیاری و موفقیت مانند چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد و مدیر یک دقیقه‌ای معروف و شناخته شده است. کتاب‌های او به چندین زبان در دنیا ترجمه شده است. به اسپنسر جانسون لقب پادشاه تمثیل را داده‌اند، چرا که مهارت او در دریافت مسائل دشوار و پیچیده و ارائه و بیان راهکارهای ساده و آسان است. جانسون در سن ۷۸ سالگی و بعد از یک مبارزه طولانی با سرطان لوزالمعده از دنیا رفت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۴٫۱ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۴٫۱ مگابایت