با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی کشف رهبر درون اثر مایکل کروم

دانلود و خرید کتاب صوتی کشف رهبر درون

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کشف رهبر درون  نوشته  مایکل کروم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کشف رهبر درون

مایکل کروم و استوارت لوین در کتاب صوتی کشف رهبر درون، به شما می‌آموزد که چگونه مهارت نفوذ و اثرگذاری بر افراد را در خود تقویت کنید و رهبر درونی خود را کشف کنید.

کروم و لوین معتقدند هر کسی در درون خود استعداد رهبری دارد و فقط لازم است آن را پرورش دهد.  در این کتاب می‌آموزید که همیشه ذهن خود را آماده پذیرش تغییرات و تحولات نگه دارید تا بتوانید یک رهبر شایسته باشید. 

شناسایی توانایی‌های رهبری خودتان یکی از اولین قدم‌ها برای رسیدن به موفقیت است. هرگز نمی‌توان با زور در انسان‌ها انگیزه و اشتیاق ایجاد کرد. در واقع شما یاد می‌گیرید که چگونه به یک رهبر انگیزه‌دهنده  و الهام‌بخش برای خودتان و هر کسی که اطراف شماست تبدیل شوید. رهبران موفق ایمان دارند کسی که هیچ‌‌گاه خطا نمی‌کند، هیچ‌گاه هم چیز تازه یاد نمی‌گیرد. آن‌ها هرگز از اشتباه کردن نمی‌ترسند زیرا می‌دانند که اشتباه، شکست نیست و بزرگ‌ترین موفقیت رهبران زمانی اتفاق افتاده است که کاملا ناامید بوده‌اند.

 شنیدن کتاب کشف رهبر درون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیرت و موفقیت در زندگی و کسب‌وکار 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۱۵٫۸ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۱۵٫۸ مگابایت