با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خودآگاهی

دانلود و خرید کتاب صوتی خودآگاهی

چطور به بینش کامل نسبت به خودمان برسیم

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خودآگاهی  نوشته  تاشا اوریک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خودآگاهی

کتاب صوتی خودآگاهی، نوشته تاشا اوریک است. این کتاب خلاصه‌ای از کتاب مفید خودآگاهی است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور به یک بینش کامل نسبت به خودتان برسید.

درباره کتاب خودآگاهی

کتاب خودآگاهی شما را از ناآگاهی نسبت به خود، به آگاهی از خویش می‌رساند. این مهارت بسیار ارزشمند، به ندرت در مردم یافت می‌شود. در این نانوکتاب، تاشا اوریک، خودآگاهی را شرح می‌دهد و می‌گوید برخورداری از این ویژگی خیلی مهم است. او موانع مختلفی که در راه رسیدن به خودآگاهی وجود دارد را شناسایی می‌کند و برای غلبه‌بر آنها روش‌های خاصی مطرح می‌کند.

دکتر تاشا اوریک محقق، روانشناس سازمانی و نویسنده‌ای مشهور است. او مدرک دکترای خود را در زمینه روانشناسی سازمانی-صنعتی از دانشگاه ایالتی کلورادو دریافت کرده است. آثار اوریک در نشریات هافینگتون پست، اینترپرنوار و سی.‌اِن.‌بی.‌سی منتشر شده است. سازمان تراست آکراس آمریکا (Trust Across America)، اوریک را یکی از ۱۰۰ متفکر برتر دانسته است. همچنین انجمن مدیریتی آمریکا هم او را یکی از رئیس‌ها و صاحب‌ نظران جالب ‌توجه معرفی کرده است. او در سال ۲۰۱۴، یک سخنرانی در تِدایکسِ ‌مایل‌های  ارائه داد که تا کنون بیش از ۱ میلیون بیننده داشته است.

شنیدن کتاب خودآگاهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند خودشان را بهتر بشناسند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۷٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۷٫۶ مگابایت