با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی دوگانه رهبری اثر جاکو ویلینک

دانلود و خرید کتاب صوتی دوگانه رهبری

۴٫۴ از ۷ نظر
۴٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دوگانه رهبری  نوشته  جاکو ویلینک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دوگانه رهبری

کتاب صوتی دوگانه رهبری اثر جاکو ویلینک و لیف بابن درباره‌ی نقش یک رهبر در پیشبرد کارها و رسیدن به اهداف است. دوگانه رهبری را با ترجمه زهره نوروزی و صدای احسان اطهری می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی دوگانه رهبری

درباره‌ی تفاوت‌های رهبر و رئیس چه می‌دانید؟ آیا می‌دانید برای اینکه رهبری یک تیم یا یک گروه را بر عهده بگیرید، باید چه ویژگی‌هایی در خودتان پرورش دهید؟ یک رهبر موفق می‌تواند تیمش را هم موفق کند و به همه‌ی افراد آنهم به اندازه‌ی توانمندی‌شان مسئولیت بدهد و مسیر پیشرفتشان را مشخص کند. در عین حال اگر یک رهبر بیش از حد اعمال قدرت کند، تیمش دیگر علاقه‌ای به همراهی او ندارند. مرز باریک بین رهبری و ریاست کجاست؟ چگونه می‌توان تبدیل به یک رهبر خوب و موفق شد؟

جاکو ویلینک و لیف بابن در کتاب صوتی دوگانه‌ی رهبری درباره‌ی بایدها و نبایدهای رهبر شدن صحبت می‌کنند. آن‌ها ضمن برشمردن ویژگی‌ها و خصوصیاتی که یک رهبر باید داشته باشد، مثال‌هایی می‌زنند که به درک بهتر موضوع هم کمک کند. 

کتاب صوتی دوگانه رهبری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی دوگانه رهبری برای تمام مدیران و کسانی که نقش مدیریتی دارند، یک اثر شنیدنی و کاربردی است. 

بخشی از کتاب صوتی دوگانه رهبری

هر رهبری باید روی لبه‌ی تیغ راه برود. رهبری نیازمند یافتن موازنه میان بسیاری از ویژگی‌های به ظاهر متضاد است. تشخیص این مساله یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که یک رهبر در اختیار دارد. رهبر می‌تواند با در نظر گرفتن این مساله میان نیروهای متضاد توازن برقرار کره و با حداکثر کارآیی دیگران را هدایت کند. تعادل برای دست یافتن به پیروزی حیاتی است. در همه حال باید بر آن نظارت شود و باید مطابق با شرایط خاصی که پیش می‌آید تغییر یابد...

نظرات کاربران

شجاعی
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

صدای فوق العاده همراه با محتوای عالی افرین

nazanin
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

عالی 👌

محمدپور
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

سرمایه رهبری. عالی بود.

گلی وزیری
۱۴۰۰/۰۲/۰۹

کتاب ترجمه خوبی داشت و فن بیان گوینده هم ترغیبم کرد بی وقفه تا آخر کتاب گوش کنم. خسته نباشید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۰٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۰٫۷ مگابایت